Pożyczki w Poniatowej

W poniższej tabeli przedstawiamy pożyczki udzielane w Poniatowej (województwo lubelskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin także mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota to raptem 100 PLN, podczas gdy przewyższa ona 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Poniatowej?

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać winny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Poniatowej?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Poniatowej. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została w dalszej części.

Czy można zdobyć środki pieniężne bez weryfikacji BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z konsultowania baz osób z długami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

W jaki sposób zdobyć gotówkę z dowozem do domu?

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie jest to przydatne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie czy umowie). Z powodu potrzeby zatrudnienia pracownika minimalnie wyższe są koszty. nieco wyższe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Czy da się zdobyć pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymaganych formalności jest ograniczona. Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne czy też rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu a także rachunek w banku. Zasadniczo o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w taki oto sposób – trzeba określić kwotę wnioskowanych środków jak również okres spłaty pożyczonych środków. Następnie należy wypełnić formularz wniosku i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przelana na konto bankowe. Warto jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Poniatowej

Mapa, którą zamieściliśmy zawiera umiejscowienie placówek. Kliknij na określony lokalizator, aby sprawdzić adres placówki. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można przejrzeć recenzje napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Poniatowej.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych warto poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś ocenić parę elementarnych kwestii, dotyczących kosztów spłaty zobowiązania.

Bezwzględnie porównuj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, dlatego że dzięki takiemu podejściu uzyskasz orientację w warunkach finansowania w kraju.

W drugim kroku obowiązkowo porównaj jaka jest wysokość oprocentowania rzeczywistego. Stopa RRSO jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom opłat. Co istotne, oceń przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której chcesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielają pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównaj koszty przedłużenia długu. Przeważnie opłata za przedłużenie istotnie podwyższa finalny koszt.

Także warto, byś czytał serwisy internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i szukał opinii o instytucji, która Cię interesuje. Zbyt duża liczba nieprzychylnych opinii powinna wzbudzić Twoją uwagę.

Następna kwestia: rób tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu oddać pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz generując raport w witrynie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport pobrać bez ponoszenia kosztów.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że powyżej opublikowane sugestie pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.