Pożyczki Przemyśl

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Przemyślu (województwo podkarpackie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkoterminowych także nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość wynosi 100 PLN, podczas gdy przekracza ona 10 000 złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Przemyślu

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Przemyślu

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Przemyślu. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na końcu.

W jaki sposób uzyskać pieniądze z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od konsultowania baz danych osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast informacje na temat konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać środki finansowe z dostawą do domu?

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Niewątpliwie jest to użyteczne w przypadku ludzi starszych. Formularz da się wypełnić przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne zapisy w regulaminie). Ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika trochę wyższe są koszty. minimalnie wyższe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

W jaki sposób można uzyskać środki finansowe na podstawie dowodu osobistego?

Przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę czy też świadczenie rentowe. Wnioskowanie o taką usługę nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu oraz rachunek bankowy. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - wystarczy wybrać kwotę wnioskowanych środków oraz czas spłaty. Potem należy wypełnić formularz wniosku i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Trzeba jednakże pamiętać, iż pomyślna decyzja zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Przemyślu

Zaprezentowany plan miasta wskazuje położenie placówek. Kliknij na wybrany znacznik, żeby odczytać dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach da się przejrzeć opinie wystawione przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Przemyślu.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Powinieneś zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii, które odnoszą się do kosztów spłaty.

W pierwszym rzędzie oceniaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ponieważ dzięki temu najlepiej rozeznasz się w sytuacji panującej w kraju.

Idąc dalej: obowiązkowo sprawdź poziom oprocentowania. Stopa RRSO to przydatny sposób, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która ma jak najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej chcesz starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie poznaj koszty przedłużenia zadłużenia. Z reguły opłata za przedłużenie mocno podwyższa finalny koszt zadłużenia się.

Również koniecznym jest, byś odwiedzał dostępne serwisy poświęcone usługom pozabankowym i szukał opinii o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Przeważająca ilość niekorzystnych dyskusji winna podnieść szczególną uwagę.

Po piąte kontroluj, aby nie zadłużyć się ponad możliwości. Oceń należycie swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie bez problemu spłacić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki dokument pobrać bez kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, że powyżej opublikowane wskazówki pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.