Pożyczki Przeworsk

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Przeworsku (województwo podkarpackie, powiat przeworski). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych też mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Minimalna kwota wynosi 100 zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kto może wziąć pożyczkę w Przeworsku?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z wybranej usługi winny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Przeworsku?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Przeworsku. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na samym dole.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z przeglądania baz dłużników. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast informacje na temat konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo może to być pomocne na terenach wiejskich. Formularz wniosku można wypełnić drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika trochę wyższe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę albo dochody z renty. W celu skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku jak również posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – wystarczy wybrać wartość pożyczanych pieniędzy i długość okresu spłaty. Potem trzeba wypełnić formularz wniosku i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przekazana na konto. Należy jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Przeworsku

Zaprezentowany plan miasta wskazuje rozlokowanie placówek. Kliknij na wybrany znacznik, aby zobaczyć adres placówki. W przypadku nakładających się punktów przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się przeczytać recenzje wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Przeworsku.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy najlepiej poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś sprawdzić kilka naczelnych spraw, jakie dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszej kolejności analizuj możliwie dużo dostępnych usług, dlatego że dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na całym rynku.

Po drugie koniecznie zweryfikuj skalę stóp procentowych. R.R.S.O. to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oceń koszty przedłużenia spłaty. Niejednokrotnie przedłużenie istotnie powiększa finalny koszt zadłużenia się.

Nadto koniecznym jest, żebyś odwiedzał dostępne fora zajmujące się parabankami i prześledził uwagi o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbyt duża ilość negatywnych dyskusji winna wzbudzić Twoją szczególną uwagę.

Następna kwestia: dopilnuj, żeby nie zadłużyć się powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, warto, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport na stronie BIKu. Raz na pół roku będziesz mógł go wygenerować zupełnie za darmo.

I pamiętaj: uważnie przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, iż opublikowane tutaj dane pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.