Zestawienie pożyczek w Przeworsku

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Przeworsku (województwo podkarpackie, powiat przeworski) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki także nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota wynosi sto PLN, podczas gdy przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Przeworsku) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Przeworsku. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na końcu. Typowo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w ciągu pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od konsultowania rejestrów zalegających z płatnościami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów przeważnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane na temat sprawdzania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Przeworska i okolic

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Bez wątpienia może to być wygodne w przypadku osób starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o jakieś określenia w umowie czy regulaminie). Z drugiej strony z powodu konieczności zatrudnienia przedstawiciela nieznacznie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Szczegółowa analiza preferencji kredytobiorców wskazuje, iż przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest niewielka. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę czy też rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się następująco - powinieneś wybrać kwotę pożyczanych środków oraz pożądany okres spłaty długu. W następnym kroku należy wypełnić formularz wniosku i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przelana na konto. Trzeba jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Przeworsk i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera rozlokowanie. Zaznacz wybrany punkt, aby poznać adres. W przypadku nakładających się punktów przybliż mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć recenzje napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Przeworsku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania należy najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Musisz sprawdzić kilka decydujących rzeczy, które dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

Bezwzględnie zestawiaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, jako że dzięki takiemu podejściu najlepiej zorientujesz się w warunkach finansowania w skali całego rynku.

Dalej: oceń jaka jest wysokość stopy oprocentowania. Stopa RRSO to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższy poziom kosztów. W szczególności przeanalizuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chcesz starać się o pieniądze, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Przeworsk, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównuj koszt prolongowania spłaty. Przeważnie opłata za późniejszą spłatę znacząco podwyższa finalny poziom kosztów.

Również dobrze, żebyś wertował strony internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i poszukiwał opinii o instytucji, która Cię interesuje. Przeważająca liczba negatywnych dyskusji musi podnieść szczególną nieufność.

Po piąte pamiętaj, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu oddać pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport w witrynie BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz mógł go wygenerować bez kosztów.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj umowę przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, że nasze rozwiązania pozwolą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.