Pożyczki w Puławach

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Puławach (województwo lubelskie, powiat puławski). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkookresowych także mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość wynosi sto złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach przewyższa ona 10 000 złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy wiek to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Puławach?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Puławach?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Puławach. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest niżej.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z monitorowania rejestrów finansowo zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane na temat weryfikacji baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Niewątpliwie może to być użyteczne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można przesłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o konkretne określenia w regulaminie czy umowie). Ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela trochę większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymagań jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, posiadaną emeryturę czy dochody z renty. Wnioskowanie o taką usługę nie nastręcza problemów: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu oraz rachunek w banku. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - trzeba podać kwotę potrzebnych środków i długość okresu spłaty długu. Następnie trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przekazana na rachunek bankowy. Trzeba jednak mieć świadomość, iż pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Puławach

Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje miejsca położenia placówek. Kliknij na właściwy lokalizator, aby wyświetlić adres placówki. W przypadku nakładających się punktów przybliż mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać recenzje napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Puławach.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy najlepiej najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz ocenić kilka nadrzędnych kwestii, dotyczących kosztów spłaty.

Po pierwsze oceniaj możliwie dużo prezentowanych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu lepiej rozeznasz się w warunkach finansowania w kraju.

To nie wszystko koniecznie oceń jaka jest wysokość oprocentowania. Oprocentowanie RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, zweryfikuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównuj opłatę za przedłużenie zadłużenia. Niejednokrotnie prolongatę spłaty bardzo powiększa ogólny koszt.

Dodatkowo pożądane jest, byś śledził dostępne serwisy poświęcone usługom pozabankowym i poszukiwał opinii o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbyt duża ilość krytycznych dyskusji musi podnieść Twoją uwagę.

Po piąte postępuj tak, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport w witrynie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł go wygenerować bezpłatnie.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż powyższe wytyczne pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.