Zestawienie najlepszych pożyczek w Radzyminie

Zasadniczo osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych biur pozabankowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w opublikowanym poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Radzyminie (województwo mazowieckie, powiat wołomiński) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki również mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: oprocentowania oraz prowizji. Minimalna kwota to zazwyczaj 100 zł, choć w pewnych przypadkach przekracza ona dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Radzyminie) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Radzyminie. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu. Przeważnie na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone z ominięciem weryfikacji w BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z konsultowania rejestrów bazodanowych zalegających z długami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane dotyczące weryfikacji baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Radzymina i okolic

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Zasadniczo może to być użyteczne na terenach wiejskich. Formularz można przesłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie czy regulaminie). Jednak z powodu potrzeby zatrudnienia pracownika minimalnie większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Bliższa analiza rynku pozabankowego dowodzi, że uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymagań jest niewielka. Nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne lub dochody z renty. W celu skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, rachunek bankowy jak również numer telefonu komórkowego. Generalnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - wystarczy podać wartość potrzebnych środków oraz czas umowy. W następnym kroku należy wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota zostanie przelana na konto osobiste. Warto jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja kredytowa zależy od sytuacji kredytowej.

Mapa biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Radzymin i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje miejsca ich położenia. Zaznacz wybrany znacznik, żeby zobaczyć adres placówki. W razie potrzeby przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się sprawdzić oceny napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Radzyminie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Musisz zweryfikować parę kluczowych spraw, jakie dotyczą kosztów takich produktów.

W pierwszym rzędzie zestawiaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, ze względu na to że za sprawą tego lepiej zorientujesz się w warunkach finansowania na całym rynku.

To nie wszystko oszacuj wysokość oprocentowania rzeczywistego. Oprocentowanie RRSO jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom opłat. W szczególności przeanalizuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Radzymin, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie zweryfikuj koszt przedłużenia długu. Niejednokrotnie prolongata znacząco podraża finalny poziom kosztów.

Nadto dobrym rozwiązaniem jest, żebyś odwiedzał fora poświęcone usługom pozabankowym i analizował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Zbyt duża liczba negatywnych dyskusji winna podwyższyć szczególną czujność.

Kolejna kwestia: pilnuj, żeby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie spłacić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś ocenił swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport w witrynie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz go pobrać darmowo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że powyższe wskazówki pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.