Pożyczki Radzyń Chełmiński

W poniższej tabeli zamieściliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Radzyniu Chełmińskim (województwo kujawsko-pomorskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin również mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 zł, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Radzyniu Chełmińskim?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z określonej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Radzyniu Chełmińskim?

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Radzyniu Chełmińskim. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej.

Czy jest szansa otrzymać pieniądze bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z weryfikowania rejestrów bazodanowych zalegających z płatnościami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei informacje na temat konsultowania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Czy można otrzymać środki finansowe do domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Niewątpliwie może to być użyteczne w przypadku osób starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wypełnić przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś określenia w regulaminie). Ze względu na konieczność wynagradzania przedstawiciela nieznacznie wyższy jest koszt. trochę wyższy jest koszt. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

W jaki sposób zdobyć pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Ilość formalności jest niewielka. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy świadczenie rentowe. Wnioskowanie o taką usługę nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu a także konto osobiste. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - powinieneś podać wysokość potrzebnych środków jak również czas trwania zobowiązania. Potem należy wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto bankowe. Trzeba jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Radzyniu Chełmińskim

Poniższa mapa zawiera miejsca położenia placówek. Zaznacz wybraną kropkę, aby zobaczyć adres placówki. W razie konieczności można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się sprawdzić oceny wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Radzyniu Chełmińskim.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy należy najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze zweryfikować parę kluczowych kwestii, jakie dotyczą kosztów takich produktów.

Bezwzględnie oceniaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, dlatego że za sprawą tego najlepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na całym rynku.

Dalej: porównaj wielkość oprocentowania rzeczywistego. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielają wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównuj koszt przedłużenia zadłużenia. Niejednokrotnie opłata za tzw. rolowanie bardzo podraża sumaryczny koszt.

Nadto potrzebne jest, żebyś analizował dostępne serwisy poświęcone usługom pozabankowym i śledził opinie o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbyt duża ilość nieprzychylnych dyskusji winna zwiększyć Twoją szczególną uwagę.

Kolejna kwestia: postępuj tak, żeby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś zdolny zwrócić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport ze strony BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport wygenerować za darmo.

I pamiętaj: z uwagą czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, że powyżej zaprezentowane wskazówki pomogą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.