Pożyczki w Rajgrodzie

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Rajgrodzie (województwo podlaskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów z krótkim terminem umowy także mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota to zazwyczaj sto PLN, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres, rzędu 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Rajgrodzie

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Rajgrodzie

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Rajgrodzie. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na samym dole.

Jak można dostać środki pieniężne bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z sprawdzania baz zalegających z długami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane na temat konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Czy można otrzymać gotówkę do domu?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że jest to przydatne w przypadku ludzi starszych. Formularz da się wypełnić przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o jakieś określenia w regulaminie). Z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela trochę większe są koszty. minimalnie wyższe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Jak można otrzymać pomoc finansową na podstawie dowodu osobistego?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymagań jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne lub dochody z renty. W celu skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto w banku jak również posiadanie telefonu komórkowego. Generalnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można starać się następująco - powinieneś określić kwotę pożyczanych środków jak również czas trwania zobowiązania. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Należy jednak pamiętać, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Rajgrodzie

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje umiejscowienie placówek. Zaznacz właściwy lokalizator, żeby wyświetlić adres placówki. W razie potrzeby można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić recenzje wystawione przez konsumentów.
Firmy pożyczkowe w Rajgrodzie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy powinieneś poprzedzić szczegółową analizą. Musisz sprawdzić kilka kluczowych spraw, które odnoszą się do kosztów takich produktów finansowych.

Po pierwsze analizuj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że dzięki temu zorientujesz się w warunkach finansowania na całym rynku.

Następnie bezwzględnie porównaj jaka jest wysokość oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom opłat. W szczególności oceń zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie sprawdź koszty przedłużenia długu. Z reguły opóźnienie spłaty mocno podwyższa sumaryczny poziom kosztów.

Także dobrze, abyś sprawdzał dostępne serwisy poświęcone usługom pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Dominująca liczba krytycznych dyskusji powinna podwyższyć Twoją czujność.

Kolejna sprawa: postąp tak, aby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś w stanie bez problemu zwrócić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument pobrać za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, że opublikowane tutaj wskazówki pozwolą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.