Pożyczki Rawa Mazowiecka

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Rawie Mazowieckiej (województwo łódzkie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych również mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość to raptem 100 PLN, podczas gdy przekracza ona 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy wiek to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Rawie Mazowieckiej

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Rawie Mazowieckiej

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Rawie Mazowieckiej. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole.

Czy można otrzymać gotówkę bez zaglądania do BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od monitorowania rejestrów finansowo zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące sprawdzania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak zdobyć środki finansowe z dowozem do domu?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. W szczególności jest to wygodne w przypadku wsi. Formularz da się wypełnić za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie). Z powodu konieczności wynagradzania przedstawiciela nieco większe są koszty. nieco wyższy jest koszt. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Co zrobić, aby zdobyć środki finansowe na dowód osobisty?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba formalności jest ograniczona. Nie trzeba dostarczać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne albo rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarczający jest aktywny telefon i rachunek w banku. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się w następujący sposób - należy określić kwotę pożyczanych środków i pożądany okres umowy. Następnie trzeba wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Należy jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Rawie Mazowieckiej

Poniższa mapa zawiera umiejscowienie placówek. Zaznacz wybrany punkt lokalizacyjny, żeby odczytać adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach można sprawdzić opinie napisane przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Rawie Mazowieckiej.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy należy poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś zwrócić uwagę na parę naczelnych rzeczy, które odnoszą się do kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszym rzędzie analizuj jak najwięcej prezentowanych usług, jako że dzięki temu najpełniej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na rynku finansowym.

Następnie koniecznie sprawdź wielkość RRSO. Stopa oprocentowania to wygodna metoda, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom oprocentowania. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chcesz starać się o pieniądze, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielają pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku zweryfikuj koszt przedłużenia długu. Często przedłużenie spłaty wydatnie powiększa całkowity poziom kosztów.

Również dobrze, abyś sprawdzał portale internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i szukał opinii o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbytnia ilość niekorzystnych ocen musi podwyższyć Twoją nieufność.

Po piąte kontroluj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz w stanie oddać pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku możesz taki dokument pobrać darmowo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że powyżej zaprezentowane dane pomogą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.