Pożyczki Recz

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Reczu (województwo zachodniopomorskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów na krótki termin także mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto zł, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Reczu

Osoby planujące ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Reczu

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Typowo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Reczu. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została w dalszej części.

Jak uzyskać pieniądze z ominięciem weryfikacji w BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od konsultowania rejestrów bazodanowych dłużników. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane na temat konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Czy można otrzymać pieniądze z dostawą do domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Bez wątpienia jest to użyteczne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o jakieś określenia w umowie czy regulaminie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieznacznie większe są koszty. minimalnie większe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Co zrobić, aby zdobyć gotówkę na dowód?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma konieczności przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenie emerytalne czy też dochody z renty. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto w banku i posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się następująco - wystarczy określić kwotę pożyczanych pieniędzy i długość okresu spłaty. Potem należy wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Warto jednak pamiętać, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Reczu

Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia miejsca położenia placówek. Kliknij na właściwy lokalizator, aby wyświetlić adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, przybliż mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć opinie wystawione przez konsumentów.
Firmy pożyczkowe w Reczu.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania dobrze będzie poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś zweryfikować kilka nadrzędnych spraw, które dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

Bezwzględnie analizuj jak najwięcej prezentowanych usług, jako że dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na całym rynku.

W drugim kroku obowiązkowo oceń wielkość RRSO. Stopa oprocentowania jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom kosztów. Co szczególnie ważne, zweryfikuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą Ci wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównaj opłatę za przedłużenie spłaty. Niejednokrotnie prolongata istotnie podraża całościowy poziom kosztów.

Dodatkowo pożądane jest, żebyś śledził dostępne serwisy dedykowane rynkowi pozabankowemu i przeanalizował uwagi o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Przeważająca ilość złych dyskusji musi zwiększyć Twoją uwagę.

Po piąte rób tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz zdolny oddać pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go wygenerować zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą czytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że zamieszczone tutaj porady pozwolą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.