Pożyczki w Rejowcu Fabrycznym

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Rejowcu Fabrycznym (województwo lubelskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkoterminowych także mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota wynosi 100 złotych, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Rejowcu Fabrycznym

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać winny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Rejowcu Fabrycznym

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Rejowcu Fabrycznym. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na samym dole.

Czy można uzyskać pieniądze z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z sprawdzania baz zalegających z płatnościami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem weryfikacji w biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów przeważnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym dobrze jest przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę w domu klienta?

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być wygodne w przypadku osób starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne określenia w umowie czy regulaminie). Z powodu konieczności zatrudnienia takiego pracownika trochę wyższy jest koszt. minimalnie większe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

W jaki sposób otrzymać środki finansowe na dowód?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę czy też świadczenie rentowe. Celem zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto osobiste i numer telefonu komórkowego. Zasadniczo o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się następująco - powinieneś wybrać kwotę potrzebnych środków i pożądany okres spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku należy wypełnić wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przekazana na konto osobiste. Należy jednakże pamiętać, że pozytywna decyzja zależna jest od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Rejowcu Fabrycznym

Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia położenie placówek. Kliknij na właściwy lokalizator, aby odczytać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić oceny wystawione przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Rejowcu Fabrycznym.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych warto poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze zweryfikować kilka arcyważnych rzeczy, które dotyczą kosztów jej spłaty.

Bezwzględnie poznaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego najpełniej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W drugim kroku porównaj poziom oprocentowania. RRSO to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności sprawdź przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności sprawdź koszty prolongaty długu. Często przedłużenie spłaty znacząco podraża finalny koszt.

Dodatkowo warto, żebyś sprawdzał portale zajmujące się rynkiem pozabankowym i szukał opinii o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbyt duża liczba negatywnych opinii powinna podwyższyć szczególną czujność.

Kolejna sprawa: pamiętaj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz zdolny zwrócić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport w witrynie BIKu. Raz na sześc miesięcy możesz taki raport pobrać darmowo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, iż nasze porady pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.