Pożyczki Rogoźno

W poniższej tabeli zaprezentowaliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Rogoźnie (województwo wielkopolskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów na krótki termin także mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota wynosi sto PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż 10 000 złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kto może wziąć pożyczkę w Rogoźnie?

Osoby chcące skorzystać z określonej usługi winny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Rogoźnie?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Rogoźnie. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na końcu.

Czy można uzyskać gotówkę bez zaglądania do BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z konsultowania rejestrów bazodanowych osób zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane na temat sprawdzania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak zdobyć środki finansowe w domu?

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Bez wątpienia jest to przydatne na terenach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się przesłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne zapisy w umowie czy regulaminie). Z powodu potrzeby wynagradzania pracownika minimalnie wyższe są koszty. nieznacznie wyższy jest koszt. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

W jaki sposób można uzyskać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Ilość wymaganych formalności jest niewielka. Nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, świadczenie emerytalne lub dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: wystarczający jest aktywny telefon a także konto w banku. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się następująco - należy określić kwotę potrzebnych środków oraz długość okresu spłaty długu. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto. Należy jednakże pamiętać, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Rogoźnie

Poniższa mapa zawiera rozlokowanie placówek. Zaznacz wybrany punkt lokalizacyjny, żeby wyświetlić adres. W razie konieczności przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się zobaczyć oceny napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Rogoźnie.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych dobrze będzie najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zweryfikować parę nadrzędnych rzeczy, które odnoszą się do kosztów jej spłaty.

Na początek poznaj jak najwięcej dostępnych usług, jako że dzięki takiemu podejściu najlepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na całym rynku.

Idąc dalej: obowiązkowo porównaj poziom stopy oprocentowania. Stopa oprocentowania to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. W szczególności sprawdź przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie poznaj opłaty za przedłużenie długu. Przeważnie opłata za późniejszą spłatę istotnie podwyższa całościowy koszt zadłużenia się.

Dodatkowo sensownie jest, abyś studiował fora internetowe zajmujące się parabankami i przeanalizował uwagi o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Dominująca liczba niekorzystnych dyskusji winna podwyższyć Twoją uwagę.

Kolejna kwestia: postępuj tak, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości. Przeanalizuj swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś zdolny oddać pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go wygenerować za darmo.

I pamiętaj: z uwagą przeczytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż powyższe wytyczne pozwolą wytypować instytucję spełniającą wymagania.