Pożyczki Sanok

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Sanoku (województwo podkarpackie, powiat sanocki). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów na krótki termin także nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa wysokość to raptem 100 PLN, chociaż czasami przekracza ona dziesięć tysięcy PLN. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - do 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Sanoku?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • uzyskiwać dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Sanoku?

Żeby pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Sanoku. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest w dalszej części.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z monitorowania baz finansowo zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym warto przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei informacje na temat konsultowania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Nie ulega wątpliwości, że jest to użyteczne na terenach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe zapisy w umowie czy regulaminie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia takiego pracownika trochę wyższe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Zakres wymagań jest ograniczona. Nie trzeba przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne albo dochody z renty. Wnioskowanie o taką usługę nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu i rachunek bankowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - powinieneś wybrać wysokość pożyczanych pieniędzy jak również długość okresu umowy. Następnie trzeba wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto. Należy jednak pamiętać, iż pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Sanoku

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje rozlokowanie placówek. Kliknij na właściwy lokalizator, aby wyświetlić dane adresowe placówek. W razie potrzeby przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć opinie napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Sanoku.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych warto poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze sprawdzić parę decydujących spraw, jakie dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

Po pierwsze poznaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ze względu na to że za sprawą tego lepiej rozeznasz się w sytuacji panującej na całym rynku.

W drugim kroku sprawdź jaka jest wysokość stóp procentowych. R.R.S.O. to przydatny sposób, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom opłat. Szczególnie sprawdź przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności sprawdź koszt przedłużenia spłaty. Z reguły opłata za tzw. rolowanie mocno podwyższa całościowy poziom kosztów.

Dodatkowo sensownie jest, byś analizował dostępne strony dedykowane rynkowi pozabankowemu i sprawdził wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Dominująca liczba złych ocen musi wzbudzić Twoją szczególną czujność.

Kolejna kwestia: postąp tak, żeby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemu zwrócić pożyczone środki. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument wygenerować bez kosztów.

I pamiętaj: z uwagą czytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że nasze dane pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.