Zestawienie pożyczek w Sanoku

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych biur pozabankowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Sanoku (województwo podkarpackie, powiat sanocki) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki także mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość to raptem 100 zł, choć w pewnych przypadkach przekracza ona 10 000 złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy wiek to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Sanoku) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Sanoku. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na samym dole. Zasadniczo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez weryfikacji BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od przeglądania baz danych dłużników. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów najczęściej instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Sanoka i okolic

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. W szczególności jest to przydatne w przypadku wsi. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się przesłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie czy umowie). Z drugiej strony ze względu na konieczność zatrudnienia takiego pracownika nieco wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Gruntowna analiza preferencji kredytobiorców wskazuje, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymaganych formalności jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, emeryturę czy też rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Przeważnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - należy podać wartość pieniędzy oraz pożądany okres spłaty pieniędzy. Następnie trzeba wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Trzeba jednakże pamiętać, iż pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od sytuacji kredytowej.

Mapa firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Sanok i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia ich lokalizację. Kliknij na określony lokalizator, aby sprawdzić adres placówki. W razie potrzeby można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można sprawdzić recenzje napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Sanoku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania powinieneś najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś zwrócić uwagę na kilka fundamentalnych kwestii, jakie dotyczą kosztów spłaty zobowiązania.

W pierwszej kolejności porównaj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, jako że dzięki takiemu podejściu pełniej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w skali całego rynku.

Po drugie bezwzględnie porównaj wielkość oprocentowania. R.R.S.O. to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom opłat. Szczególnie oceń zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Sanok, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku poznaj opłatę za przedłużenie długu. Z reguły przedłużenie wydatnie powiększa ogólny poziom kosztów.

Dodatkowo pożądane jest, byś śledził fora internetowe traktujące o usługach pozabankowych i analizował poglądy o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża liczba negatywnych opinii winna obudzić szczególną czujność.

Kolejna sprawa: postępuj tak, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz zdolny bez problemu oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport w witrynie BIKu. Raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, iż powyżej opublikowane informacje pomogą wybrać instytucję spełniającą wymagania.