Pożyczki Sędziszów Małopolski

W poniższym wykazie zaprezentowaliśmy pożyczki udzielane w Sędziszowie Małopolskim (województwo podkarpackie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin także nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość to raptem 100 złotych, podczas gdy przekracza ona 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres, rzędu 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Sędziszowie Małopolskim?

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać powinny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Sędziszowie Małopolskim?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Sędziszowie Małopolskim. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole.

Czy można otrzymać pieniądze bez weryfikacji BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od konsultowania rejestrów zalegających z płatnościami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób otrzymać środki finansowe z dowozem do domu?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Zasadniczo jest to użyteczne w przypadku małych miejscowości. Formularz można wypełnić przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie). Z powodu potrzeby wynagradzania pracownika minimalnie większe są koszty. minimalnie większe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Jak uzyskać pieniądze na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę czy dochody z renty. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek bankowy i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - powinieneś określić wartość pożyczanych pieniędzy oraz długość okresu spłaty pieniędzy. W następnym kroku należy wysłać wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Należy jednakże pamiętać, iż pomyślna decyzja często zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Sędziszowie Małopolskim

Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia położenie placówek. Kliknij na wybrany znacznik, żeby odczytać adres placówki. W razie konieczności można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć opinie wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Sędziszowie Małopolskim.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy dobrze będzie najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś zwrócić uwagę na parę decydujących spraw, które dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszym rzędzie analizuj możliwie dużo dostępnych usług, jako że za sprawą tego najpełniej rozeznasz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W drugim rzędzie bezwzględnie porównaj skalę RRSO. R.R.S.O. jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównaj koszty prolongaty zadłużenia. Przeważnie prolongatę spłaty istotnie podraża ogólny poziom kosztów.

Również dobrym rozwiązaniem jest, abyś odwiedzał portale poświęcone usługom pozabankowym i przeanalizował opinie o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbytnia ilość negatywnych opinii powinna podwyższyć Twoją szczególną uwagę.

Kolejna kwestia: pamiętaj, aby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz zdolny spłacić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go wygenerować za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeczytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że zamieszczone tutaj sugestie pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.