Zestawienie pożyczek w Sędziszowie Małopolskim

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych firm pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Sędziszowie Małopolskim (województwo podkarpackie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki również mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość to zazwyczaj sto zł, chociaż czasami bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Sędziszowie Małopolskim) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • ma udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Sędziszowie Małopolskim. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest w dalszej części. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone z ominięciem weryfikacji w BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z monitorowania baz danych osób z długami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane dotyczące weryfikacji rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Sędziszowa Małopolskiego i okolic

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być przydatne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wypełnić drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o konkretne zapisy w umowie czy regulaminie). Z drugiej strony ze względu na konieczność wynagradzania konsultanta minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Drobiazgowa analiza preferencji kredytobiorców dowodzi, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest często poszukiwane. Zakres wymagań jest minimalna. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę czy dochody z renty. Do zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto w banku i numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się w następujący sposób - należy podać wysokość pieniędzy oraz czas spłaty. Potem należy wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Należy jednakże mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od sytuacji kredytowej.

Mapa instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Sędziszów Małopolski i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa wskazuje miejsca ich położenia. Kliknij na właściwy lokalizator, aby wyświetlić adres. W razie konieczności można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można przejrzeć oceny napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Sędziszowie Małopolskim i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania należy najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, dotyczących kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszym rzędzie porównaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, ze względu na to że za sprawą tego pełniej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku finansowym.

W drugim kroku koniecznie poznaj jaki jest poziom stopy oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności sprawdź zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Sędziszów Małopolski, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź opłatę za rolowanie długu. Przeważnie prolongatę spłaty mocno podraża ogólny poziom kosztów.

Dodatkowo dobrym rozwiązaniem jest, byś odwiedzał fora zajmujące się rynkiem pozabankowym i przeanalizował opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża liczba niekorzystnych ocen winna zwiększyć Twoją uwagę.

Następna kwestia: kontroluj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś w stanie bez problemu zwrócić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport wygenerować bez kosztów.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, iż powyżej zaprezentowane dane pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.