Pożyczki Sędziszów

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Sędziszowie (województwo świętokrzyskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkoterminowych też mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość to zazwyczaj 100 złotych, chociaż czasami przewyższa ona 10 000 złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Sędziszowie?

Osoby chcące skorzystać z danej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Sędziszowie?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Sędziszowie. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest w dalszej części.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od weryfikowania rejestrów bazodanowych dłużników. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane na temat weryfikacji baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. W szczególności jest to wygodne w przypadku osób starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne określenia w regulaminie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia takiego pracownika trochę wyższe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Zakres wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę czy świadczenie rentowe. Do zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku oraz telefon komórkowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - wystarczy podać kwotę potrzebnych środków jak również okres spłaty długu. Potem należy wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przekazana na rachunek bankowy. Należy jednakże mieć na uwadze, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Sędziszowie

Poniższa mapa przedstawia położenie placówek. Kliknij na wybrany znacznik, aby odczytać adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, przybliż mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać opinie napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Sędziszowie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania powinieneś poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze zwrócić uwagę na kilka arcyważnych spraw, odnoszących się do kosztów spłaty.

W pierwszej kolejności analizuj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu najlepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku finansowym.

W drugim kroku poznaj wysokość R.R.S.O.. Oprocentowanie RRSO to przydatny sposób, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom kosztów. Co szczególnie ważne, sprawdź zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oszacuj koszt przedłużenia zadłużenia. Przeważnie przedłużenie spłaty istotnie podraża ogólny koszt zadłużenia się.

Także potrzebne jest, żebyś przeglądał fora internetowe poświęcone usługom pozabankowym i zweryfikował opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbyt duża ilość krytycznych ocen winna podnieść Twoją szczególną czujność.

Następna kwestia: pamiętaj, żeby nie zadłużać się ponad możliwości. Poddaj analizie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zawnioskujesz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku możesz taki dokument pobrać bez ponoszenia kosztów.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż opublikowane tutaj dane pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.