Pożyczki w Sejnach

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Sejnach (województwo podlaskie, powiat sejneński). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych również mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota to zazwyczaj sto zł, chociaż czasami jest ona większa niż 10 000 PLN. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Sejnach

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Sejnach

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Typowo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Sejnach. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na końcu.

Jak można otrzymać pieniądze z ominięciem weryfikacji w BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od badania rejestrów bazodanowych zalegających z długami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

W jaki sposób uzyskać środki finansowe w domu klienta?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Zasadniczo może to być pomocne na terenach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o niejasne zapisy w umowie). Z powodu konieczności zatrudnienia przedstawiciela nieco wyższy jest koszt. nieznacznie wyższe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak można otrzymać gotówkę na dowód?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Zakres wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności dostarczać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, posiadaną emeryturę czy rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek bankowy jak również telefon komórkowy. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można starać się w taki oto sposób – trzeba określić kwotę wnioskowanych środków jak również pożądany okres umowy. Potem należy wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przelana na konto bankowe. Należy jednak pamiętać, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od sytuacji kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Sejnach

Poniższa mapa przedstawia umiejscowienie placówek. Zaznacz wybrany punkt lokalizacyjny, aby odczytać dane adresowe placówek. W razie konieczności przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić recenzje napisane przez konsumentów.
Firmy pożyczkowe w Sejnach.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy najlepiej poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz ocenić kilka decydujących kwestii, które dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

Bezwzględnie analizuj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ze względu na to że za sprawą tego lepiej rozeznasz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

Idąc dalej: oszacuj skalę stopy oprocentowania. Stopa RRSO to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, oceń zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oceń koszty prolongaty długu. Przeważnie opłata za tzw. rolowanie istotnie podwyższa ogólny poziom kosztów.

Nadto koniecznym jest, żebyś czytał fachowe fora poświęcone usługom pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża liczba niekorzystnych dyskusji winna obudzić Twoją czujność.

Po piąte postąp tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Oceń należycie Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemu oddać pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie taki dokument pobrać za darmo.

I pamiętaj: z uwagą czytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że nasze porady pozwolą wytypować instytucję spełniającą wymagania.