Pożyczki Sępólno Krajeńskie

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych firm pozabankowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Sępólnie Krajeńskim (województwo kujawsko-pomorskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto PLN, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona 10 000 złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Sępólnie Krajeńskim) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek stacjonarnych w Sępólnie Krajeńskim. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została w dalszej części. Zasadniczo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez konsultowania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od weryfikowania rejestrów dłużników. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. Dlatego też warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Sępólna Krajeńskiego i okolic

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być wygodne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się przesłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie czy umowie). Jednak ze względu na potrzebę wynagradzania konsultanta minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Głębsza analiza preferencji kredytobiorców wskazuje, że ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest często poszukiwane. Zakres wymagań jest niewielka. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy rentę. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarczający jest aktywny telefon i konto osobiste. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w taki oto sposób – trzeba określić kwotę pożyczanych środków oraz okres spłaty. Potem należy wypełnić wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przelana na konto. Warto jednak pamiętać, że pozytywna decyzja kredytowa często zależy od zdolności kredytowej.

Mapa instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Sępólno Krajeńskie i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje ich położenie. Kliknij na odpowiedni punkt, żeby poznać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić recenzje wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Sępólnie Krajeńskim i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania dobrze będzie poprzedzić szczegółową analizą. Warto sprawdzić parę zasadniczych rzeczy, odnoszących się do kosztów takich produktów.

W pierwszym rzędzie porównuj możliwie dużo proponowanych usług, dlatego że za sprawą tego najlepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w kraju.

Dalej: koniecznie zweryfikuj wielkość stopy oprocentowania. Stopa oprocentowania jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom opłat. Co istotne, zweryfikuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Sępólno Krajeńskie, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównaj koszty prolongaty długu. Często opłata za przedłużenie mocno powiększa całkowity koszt.

Również dobrze, abyś studiował fachowe strony traktujące o usługach pozabankowych i szukał opinii o instytucji, której usługi rozważasz. Przeważająca ilość niekorzystnych opinii powinna podnieść szczególną uwagę.

Po piąte pamiętaj, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Oceń należycie swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz zdolny bezproblemowo zwrócić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie go wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeczytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż powyższe dane pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.