Pożyczki Sępopol

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Sępopolu (województwo warmińsko-mazurskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych też nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to raptem 100 zł, chociaż czasami bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Sępopolu?

Osoby pragnące skorzystać z określonej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Sępopolu?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Sępopolu. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z weryfikowania rejestrów dłużników. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. Dlatego też można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast informacje na temat konsultowania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że jest to pomocne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można przesłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o konkretne zapisy w umowie czy regulaminie). Z powodu potrzeby wynagradzania przedstawiciela trochę wyższe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie, posiadaną emeryturę albo świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: wystarczający jest aktywny telefon oraz konto osobiste. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - trzeba wybrać kwotę pożyczanych środków i okres spłaty długu. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Warto jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Sępopolu

Zaprezentowany plan miasta zawiera rozlokowanie placówek. Zaznacz właściwy marker, aby wyświetlić dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się sprawdzić oceny napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Sępopolu.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych najlepiej poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto ocenić kilka elementarnych spraw, dotyczących kosztów takiego zobowiązania.

Po pierwsze zestawiaj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ponieważ dzięki temu lepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W drugim rzędzie oszacuj skalę stopy oprocentowania. Stopa RRSO to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom opłat. W szczególności oceń przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której zamierzasz starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oceń koszt prolongowania zadłużenia. Z reguły przedłużenie bardzo podwyższa sumaryczny koszt.

Dodatkowo potrzebne jest, żebyś przeglądał fora internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbytnia ilość negatywnych dyskusji winna zwiększyć Twoją szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: rób tak, żeby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz zdolny spłacić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taką formę finansowania, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport wygenerować zupełnie za darmo.

I pamiętaj: z uwagą przeczytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że zamieszczone tutaj sugestie pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.