Pożyczki Siedlce

W tabeli poniżej zaprezentowaliśmy pożyczki udzielane w Siedlcach (województwo mazowieckie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów z krótkim terminem umowy też mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość wynosi sto zł, podczas gdy przekracza ona 10 000 złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę w Siedlcach?

Osoby chcące ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Siedlcach?

Żeby pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Siedlcach. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej.

Czy jest szansa zdobyć pieniądze bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od konsultowania rejestrów bazodanowych zalegających z płatnościami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. Dlatego też warto sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo informacje na temat weryfikacji baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób otrzymać pieniądze do domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że może to być przydatne na obszarach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wysłać przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie). Z powodu potrzeby zatrudnienia takiego pracownika nieznacznie większe są koszty. minimalnie wyższe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Czy da się otrzymać pomoc finansową na sam dowód?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest niewielka. Nie trzeba dostarczać odpowiednich dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne albo rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu a także konto osobiste. Generalnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – należy określić kwotę pożyczanych środków oraz pożądany okres spłaty pieniędzy. Następnie trzeba wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, pożyczana kwota będzie przelana na konto. Trzeba jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Siedlcach

Poniższa mapa zawiera miejsca położenia placówek. Kliknij na właściwy lokalizator, aby odczytać dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się sprawdzić opinie wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Siedlcach.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy warto najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze zweryfikować kilka ważnych rzeczy, dotyczących kosztów takich produktów.

Bezwzględnie porównuj jak najwięcej dostępnych usług, jako że za sprawą tego lepiej rozeznasz się w sytuacji panującej na rynku finansowym.

Po drugie bezwzględnie zweryfikuj wielkość stopy oprocentowania. Oprocentowanie RRSO to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom opłat. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą Ci wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównuj koszty przedłużenia długu. Często przedłużenie spłaty bardzo powiększa całkowity koszt zadłużenia się.

Dodatkowo dobrym rozwiązaniem jest, abyś wertował dostępne strony zajmujące się parabankami i przeszukał wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Dominująca ilość krytycznych dyskusji musi podnieść Twoją czujność.

Następna kwestia: pamiętaj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś zdolny spłacić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz pobierając raport na stronie BIKu. Raz na pół roku możesz taki dokument pobrać zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że opublikowane tutaj wskazówki pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.