Zestawienie pożyczek w Sieradzu

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Sieradzu (województwo łódzkie, powiat sieradzki) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki także mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota to zazwyczaj sto złotych, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Sieradzu) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Sieradzu. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od sprawdzania rejestrów osób zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Sieradza i okolic

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Zasadniczo może to być użyteczne na obszarach wiejskich. Formularz da się wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś zapisy w umowie). Jednakże z powodu potrzeby zatrudnienia takiego pracownika nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Bliższa analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, że przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymagań jest niewielka. Nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne lub rentę. Celem skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste oraz posiadanie telefonu komórkowego. Generalnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się w następujący sposób - należy wybrać wartość pożyczanych środków jak również okres umowy. Potem należy wypełnić wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota zostanie przekazana na konto. Trzeba jednak mieć świadomość, iż pomyślna decyzja zależy od sytuacji finansowej.

Umiejscowienie instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Sieradz i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia ich lokalizację. Kliknij na wybraną kropkę, aby poznać adres placówki. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach da się przeczytać oceny wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Sieradzu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze pożyczki najlepiej poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś ocenić kilka naczelnych spraw, które dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

Po pierwsze porównaj jak najwięcej dostępnych usług, jako że dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na całym rynku.

W drugim kroku koniecznie poznaj jaka jest wysokość RRSO. Stopa RRSO to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom opłat. Szczególnie zweryfikuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Sieradz, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj opłatę za rolowanie spłaty. Przeważnie opóźnienie spłaty bardzo powiększa całościowy koszt zadłużenia się.

Po czwarte sensownie jest, żebyś wertował dostępne fora poświęcone usługom pozabankowym i szukał opinii o instytucji, która Cię zainteresowała. Przeważająca liczba niekorzystnych dyskusji musi wzbudzić szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: dopilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz w stanie spłacić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki dokument pobrać bez kosztów.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj umowę przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, że powyżej zaprezentowane porady pozwolą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.