Zestawienie najlepszych pożyczek w Sierpcu

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych biur pozabankowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Sierpcu (województwo mazowieckie, powiat sierpecki) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota to raptem sto zł, chociaż czasami przewyższa ona 10 000 złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Sierpcu) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • ma udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Sierpcu. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej. Typowo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez zaglądania do BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z badania baz danych dłużników. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Sierpca i okolic

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Bez wątpienia jest to wygodne w przypadku osób starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wypełnić za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). Jednakże ze względu na konieczność zatrudnienia przedstawiciela nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Głębsza analiza rynku pozabankowego dowodzi, że przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymagań jest niewielka. Nie ma konieczności dostarczać odpowiednich dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę lub rentę. Ubieganie się o taką usługę nie nastręcza problemów: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu a także rachunek w banku. Zasadniczo o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w taki oto sposób – wystarczy wybrać kwotę pożyczanych środków i długość okresu umowy. Potem należy wypełnić formularz wniosku i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Należy jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja zależna jest od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Sierpc i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy zawiera ich umiejscowienie. Kliknij na odpowiedni punkt, żeby wyświetlić dane adresowe placówek. W razie potrzeby można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć recenzje napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Sierpcu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Musisz ocenić kilka ważnych kwestii, odnoszących się do kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszym rzędzie analizuj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w skali całego rynku.

Po drugie oblicz skalę oprocentowania. Stopa RRSO jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom opłat. Szczególnie sprawdź zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Sierpc, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie poznaj opłatę za rolowanie spłaty. Przeważnie opóźnienie spłaty bardzo powiększa ogólny koszt.

Po czwarte dobrze, byś analizował fachowe fora zajmujące się rynkiem pozabankowym i przeanalizował uwagi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Duża liczba negatywnych ocen musi wzbudzić Twoją szczególną czujność.

Kolejna sprawa: zrób tak, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś w stanie bez problemu spłacić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport w witrynie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki dokument wygenerować za darmo.

I rzecz najważniejsza: uważnie czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż opublikowane tutaj wytyczne pomogą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.