Pożyczki Skawina

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Skawinie (województwo małopolskie, powiat krakowski). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin także nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota to raptem sto zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach przewyższa ona 10 000 złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym, rzędu 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Skawinie

Osoby chcące ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Skawinie

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Skawinie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na końcu.

W jaki sposób uzyskać gotówkę bez konsultowania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z badania baz danych finansowo zadłużonych. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia przeważnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane na temat konsultowania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Czy można otrzymać środki finansowe w domu klienta?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie jest to przydatne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o konkretne zapisy w umowie czy regulaminie). Z racji konieczności zatrudnienia przedstawiciela trochę większe są koszty. nieco większe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak uzyskać pomoc finansową na sam dowód?

Uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Liczba wymagań jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę czy świadczenie rentowe. Celem skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku i numer telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - wystarczy wybrać wysokość pożyczanych środków oraz długość okresu umowy. Potem należy wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Trzeba jednak pamiętać, iż pomyślna decyzja zależna jest od sytuacji kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Skawinie

Zaprezentowany plan miasta wskazuje rozlokowanie placówek. Kliknij na wybrany znacznik, aby wyświetlić adres placówki. W razie konieczności powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się przeczytać opinie wystawione przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Skawinie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania powinieneś poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze ocenić parę elementarnych kwestii, dotyczących kosztów takich produktów finansowych.

Bezwzględnie zestawiaj jak najwięcej dostępnych usług, ze względu na to że za sprawą tego pełniej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na całym rynku.

Dalej: bezwzględnie oblicz jaka jest wysokość R.R.S.O.. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, sprawdź przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej chcesz starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównaj opłaty za przedłużenie zadłużenia. Niejednokrotnie przedłużenie wydatnie powiększa finalny poziom kosztów.

Także sensownie jest, byś analizował dostępne serwisy zajmujące się rynkiem pozabankowym i analizował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Dominująca liczba złych ocen musi obudzić Twoją nieufność.

Kolejna sprawa: postąp tak, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie taki dokument wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż zamieszczone tutaj wytyczne pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.