Pożyczki Skoki

W tabeli poniżej prezentujemy zestawienie pożyczek udzielanych w Skokach (województwo wielkopolskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów na krótki termin też nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość to raptem sto złotych, podczas gdy bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Skokach?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z wybranej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Skokach?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Skokach. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest w dalszej części.

Czy można uzyskać środki pieniężne bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od przeglądania rejestrów bazodanowych osób zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei informacje na temat sprawdzania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę z dowozem do domu?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Bez wątpienia może to być pomocne w przypadku wsi. Formularz wniosku można wypełnić drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie czy regulaminie). Z racji konieczności zatrudnienia przedstawiciela trochę wyższy jest koszt. nieco większe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Czy można uzyskać pomoc finansową na podstawie dowodu osobistego?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Liczba wymagań jest minimalna. Nie ma konieczności przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę lub dochody z renty. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek w banku jak również posiadanie telefonu komórkowego. Zasadniczo o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się następująco - wystarczy wybrać wartość pożyczanych środków jak również pożądany okres trwania zobowiązania. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, pożyczana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Trzeba jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Skokach

Zaprezentowany plan miasta przedstawia umiejscowienie placówek. Zaznacz wybrany znacznik, żeby poznać dane adresowe placówek. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach da się zobaczyć oceny napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Skokach.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania warto poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze zwrócić uwagę na parę naczelnych spraw, które odnoszą się do kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszym rzędzie poznaj możliwie dużo prezentowanych usług, ze względu na to że za sprawą tego pełniej zorientujesz się w sytuacji panującej na całym rynku.

To nie wszystko bezwzględnie oceń wysokość oprocentowania rzeczywistego. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom kosztów. Co istotne, oceń zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie poznaj opłatę za rolowanie zadłużenia. Często opłata za przedłużenie wydatnie powiększa całościowy koszt.

Po czwarte pożądane jest, żebyś sprawdzał strony internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i analizował opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Duża liczba złych ocen winna podwyższyć Twoją czujność.

Kolejna kwestia: postępuj tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz w stanie bez problemu oddać pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz generując raport ze strony BIKu. Raz na sześc miesięcy możesz go wygenerować bez kosztów.

I pamiętaj: uważnie czytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że nasze porady pomogą wybrać instytucję spełniającą wymagania.