Pożyczki Sława

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Sławie (województwo lubuskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkookresowych także mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota to zazwyczaj 100 zł, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Sławie

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Sławie

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Sławie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole.

Czy można dostać gotówkę bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeśli w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od przeglądania baz danych osób zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane dotyczące konsultowania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

W jaki sposób zdobyć środki finansowe z dowozem do domu?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Bez wątpienia może to być wygodne w przypadku terenów wiejskich. Formularz można przesłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o szczególne zapisy w umowie czy regulaminie). Z powodu konieczności zatrudnienia konsultanta trochę wyższe są koszty. trochę większe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Co zrobić, aby uzyskać pomoc finansową na sam dowód?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Zakres formalności jest niewielka. Nie ma konieczności dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, posiadaną emeryturę czy świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: wystarcza posiadanie telefonu i konto osobiste. Przeważnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się w taki oto sposób – wystarczy wybrać kwotę potrzebnych środków oraz czas spłaty długu. Następnie trzeba wypełnić formularz wniosku oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto bankowe. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja zależeć będzie od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Sławie

Zaprezentowany plan miasta przedstawia umiejscowienie placówek. Kliknij na wybrany punkt lokalizacyjny, żeby zobaczyć adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach można sprawdzić opinie wystawione przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Sławie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy powinieneś najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze sprawdzić parę decydujących rzeczy, które odnoszą się do kosztów jej spłaty.

Po pierwsze analizuj możliwie dużo dostępnych usług, dlatego że dzięki takiemu podejściu pełniej rozeznasz się w warunkach finansowania na całym rynku.

W drugim kroku bezwzględnie zweryfikuj skalę RRSO. Oprocentowanie RRSO jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, sprawdź przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą Ci wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie sprawdź koszty przedłużenia zadłużenia. Często prolongata istotnie powiększa całkowity koszt zadłużenia się.

Również koniecznym jest, abyś analizował dostępne serwisy zajmujące się parabankami i przeanalizował opinie o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Dominująca ilość nieprzychylnych ocen winna wzbudzić Twoją szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: postąp tak, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo zwrócić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, abyś sprawdził swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go pobrać za darmo.

I pamiętaj: z uwagą czytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż nasze wytyczne pozwolą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.