Zestawienie pożyczek w Słomnikach

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych biur finansowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w opublikowanym poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Słomnikach (województwo małopolskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach przekracza ona dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Słomnikach) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • ma udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Słomnikach. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu. Zasadniczo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone z ominięciem weryfikacji w BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z sprawdzania baz zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą także przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast informacje na temat konsultowania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Słomnik i okolic

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Bez wątpienia jest to przydatne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne zapisy w umowie czy regulaminie). Jednakże z powodu potrzeby wynagradzania konsultanta nieznacznie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Głębsza analiza preferencji pożyczkobiorców wskazuje, iż przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Zakres formalności jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne czy świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu a także rachunek bankowy. Generalnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można starać się następująco - trzeba podać wysokość potrzebnych środków i okres umowy. Następnie trzeba wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przekazana na konto bankowe. Warto jednak pamiętać, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności finansowej.

Umiejscowienie biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Słomniki i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera rozlokowanie. Zaznacz wybrane miejsce, aby wyświetlić adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić oceny wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Słomnikach i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania dobrze będzie najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze sprawdzić kilka naczelnych rzeczy, dotyczących kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszej kolejności analizuj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najlepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku finansowym.

W drugim kroku oblicz poziom R.R.S.O.. Stopa RRSO to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom kosztów. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Słomniki, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności zweryfikuj koszt prolongowania zadłużenia. Niejednokrotnie prolongatę spłaty mocno podwyższa finalny koszt zadłużenia się.

Także konieczne jest, żebyś śledził dostępne serwisy zajmujące się rynkiem pozabankowym i prześledził uwagi o instytucji, która Cię interesuje. Zbytnia ilość krytycznych ocen musi wzbudzić szczególną czujność.

Kolejna kwestia: pilnuj, aby nie zadłużyć się ponad swoje możliwości finansowe. Oceń należycie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu spłacić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, warto, abyś sprawdził swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki raport wygenerować bezpłatnie.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż zamieszczone tutaj informacje pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.