Zestawienie pożyczek w Sokółce

Generalnie osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych biur pozabankowych. Szczególnie warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Sokółce (województwo podlaskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki także mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość to raptem sto zł, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Sokółce) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Sokółce. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na końcu. Typowo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez konsultowania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z konsultowania rejestrów osób z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia często banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące konsultowania baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Sokółki i okolic

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców sposób pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że może to być użyteczne na terenach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o ewentualne niezrozumiałe zapisy w umowie czy regulaminie). Jednakże z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania pracownika nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Drobiazgowa analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, iż przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Zakres wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, świadczenie emerytalne czy też rentę. Do skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste i dodatkowo telefon komórkowy. Zasadniczo o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - wystarczy wybrać wartość potrzebnych środków i okres spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota zostanie przekazana na rachunek bankowy. Warto jednakże mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Sokółka i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia miejsca ich położenia. Kliknij na wybrany punkt, żeby wyświetlić adres. W razie potrzeby można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić opinie wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Sokółce i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania najlepiej poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze ocenić kilka zasadniczych spraw, jakie dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszym rzędzie poznaj jak najwięcej dostępnych usług, dlatego że dzięki temu pełniej zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

Po drugie oceń wysokość RRSO. R.R.S.O. jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższe oprocentowanie. W szczególności oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której zamierzasz starać się o pieniądze, wykazana jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Sokółka, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku zweryfikuj koszt przedłużenia spłaty. Z reguły opłata za tzw. rolowanie istotnie powiększa sumaryczny poziom kosztów.

Ponadto sensownie jest, żebyś śledził fachowe fora poświęcone usługom pozabankowym i prześledził uwagi o instytucji, która Cię interesuje. Dominująca ilość niekorzystnych ocen winna podnieść Twoją nieufność.

Kolejna sprawa: pilnuj, aby nie zadłużyć się ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu spłacić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, że zamieszczone tutaj sugestie pozwolą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.