Pożyczki Środa Wielkopolska

W poniższej tabeli prezentujemy zestawienie pożyczek udzielanych w Środzie Wielkopolskiej (województwo wielkopolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkoterminowych również mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Najniższa kwota to raptem 100 PLN, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż 10 000 PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc, rzędu 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Środzie Wielkopolskiej?

Osoby chcące skorzystać z określonej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • uzyskiwać dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Środzie Wielkopolskiej?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Środzie Wielkopolskiej. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na samym dole.

Jak dostać środki pieniężne bez konsultowania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeżeli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od konsultowania baz zalegających z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym warto sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

W jaki sposób uzyskać pieniądze w domu?

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Zasadniczo jest to przydatne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się przesłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o niejasne zapisy w umowie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika nieco większe są koszty. trochę wyższy jest koszt. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

W jaki sposób można uzyskać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę lub rentę. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy jak również posiadanie telefonu komórkowego. Generalnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w następujący sposób - trzeba określić wysokość pożyczanych środków jak również czas spłaty długu. Potem należy wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Warto jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Środzie Wielkopolskiej

Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia umiejscowienie placówek. Zaznacz określony lokalizator, aby odczytać adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć widok. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach da się zobaczyć oceny napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Środzie Wielkopolskiej.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania warto poprzedzić szczegółową analizą. Warto sprawdzić kilka newralgicznych kwestii, jakie dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszej kolejności porównuj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu pełniej uzyskasz orientację w warunkach finansowania w kraju.

Następnie oszacuj poziom stóp procentowych. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie oceń przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównuj koszty przedłużenia spłaty. Z reguły opłata za prolongatę bardzo podwyższa całościowy poziom kosztów.

Nadto warto, abyś przeglądał portale zajmujące się parabankami i śledził opinie o instytucji, która Cię interesuje. Zbytnia liczba negatywnych opinii winna obudzić Twoją uwagę.

Kolejna sprawa: rób tak, aby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz zdolny bez problemu oddać pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zawnioskujesz o taką formę finansowania, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport w witrynie BIKu. Raz na pół roku możesz taki dokument pobrać zupełnie za darmo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż opublikowane tutaj wskazówki pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.