Pożyczki Środa Wielkopolska

Generalnie osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych firm finansowych. Szczególnie warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Środzie Wielkopolskiej (województwo wielkopolskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość wynosi sto złotych, podczas gdy jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Środzie Wielkopolskiej) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Środzie Wielkopolskiej. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez konsultowania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od sprawdzania rejestrów bazodanowych osób z długami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane na temat sprawdzania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Środy Wielkopolskiej i okolic

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Zasadniczo może to być użyteczne w przypadku wsi. Formularz da się wypełnić za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś zapisy w umowie). Jednakże z powodu konieczności wynagradzania konsultanta minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Głębsza analiza preferencji kredytobiorców dowodzi, że ograniczenie formalności jest często poszukiwane. Liczba formalności jest ograniczona. Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne czy też rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto w banku oraz numer telefonu komórkowego. Generalnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w następujący sposób - wystarczy podać wartość pieniędzy i czas spłaty. Potem trzeba wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przelana na konto. Należy jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja kredytowa zależna jest od sytuacji kredytowej.

Adresy instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Środa Wielkopolska i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje rozlokowanie. Zaznacz wybrany punkt lokalizacyjny, aby wyświetlić adres placówki. W razie potrzeby przybliż widok mapy. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się przejrzeć oceny napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Środzie Wielkopolskiej i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania należy najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś ocenić parę nadrzędnych spraw, odnoszących się do kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie oceniaj jak najwięcej proponowanych usług, jako że dzięki takiemu podejściu najpełniej zorientujesz się w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

W drugim kroku bezwzględnie porównaj wielkość stopy oprocentowania. Stopa RRSO jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Środa Wielkopolska, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oceń koszt prolongowania spłaty. Niejednokrotnie opłata za prolongatę znacząco podwyższa ogólny koszt zadłużenia się.

Także dobrym rozwiązaniem jest, byś przeglądał strony internetowe traktujące o usługach pozabankowych i przeanalizował uwagi o instytucji, która Cię zainteresowała. Dominująca ilość negatywnych ocen musi zwiększyć szczególną uwagę.

Po piąte postąp tak, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz w stanie bez problemu spłacić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport w witrynie BIKu. Jeden raz na pół roku możesz taki raport wygenerować za darmo.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż powyżej zaprezentowane dane pozwolą wybrać instytucję spełniającą wymagania.