Zestawienie pożyczek w Staszowie

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych firm finansowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Staszowie (województwo świętokrzyskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość to raptem 100 złotych, podczas gdy jest ona większa niż 10 000 PLN. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc - 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Staszowie) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Staszowie. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na końcu. Przeważnie na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez zaglądania do BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od przeglądania baz zalegających z płatnościami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Staszowa i okolic

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. W szczególności jest to przydatne w przypadku wsi. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można przesłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o konkretne określenia w umowie). Jednak ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania konsultanta minimalnie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Gruntowna analiza rynku pozabankowego wskazuje, że uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, świadczenie emerytalne albo dochody z renty. W celu skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto osobiste i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można starać się następująco - powinieneś wybrać kwotę potrzebnych środków i okres spłaty pożyczonych środków. Następnie trzeba wysłać wypełniony wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przekazana na konto osobiste. Warto jednakże mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja kredytowa zależy od zdolności kredytowej.

Umiejscowienie firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Staszów i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy zawiera ich położenie. Kliknij na odpowiedni znacznik, aby sprawdzić dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć widok. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można przejrzeć recenzje wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Staszowie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, odnoszących się do kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie poznaj jak najwięcej prezentowanych usług, ze względu na to że dzięki temu lepiej zorientujesz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W drugim rzędzie obowiązkowo porównaj wysokość RRSO. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chcesz starać się o pieniądze, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Staszów, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oceń opłatę za rolowanie długu. Z reguły opóźnienie spłaty znacząco podraża całościowy koszt.

Ponadto koniecznym jest, abyś śledził dostępne fora poświęcone parabankom i przeszukał wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Przeważająca liczba złych ocen musi podwyższyć Twoją nieufność.

Kolejna kwestia: dopilnuj, aby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś w stanie zwrócić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, żebyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz generując raport w witrynie BIKu. Raz na pół roku będziesz mógł taki dokument wygenerować za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyższe rozwiązania pomogą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.