Pożyczki Stęszew

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Stęszewie (województwo wielkopolskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość to raptem 100 złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Stęszewie) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Stęszewie. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest niżej. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez weryfikacji BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od monitorowania baz danych finansowo zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Stęszewa i okolic

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Zasadniczo może to być przydatne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się przesłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o niejasne określenia w regulaminie). Jednakże ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania konsultanta nieznacznie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Gruntowna analiza rynku pozabankowego dowodzi, że przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymagań jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne albo rentę. Celem skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Zasadniczo o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - powinieneś podać kwotę potrzebnych środków jak również okres spłaty pieniędzy. Potem należy wypełnić formularz wniosku i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przelana na konto osobiste. Należy jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja zależna jest od sytuacji finansowej.

Lokalizacja instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Stęszew i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa wskazuje ich lokalizację. Kliknij na właściwy lokalizator, aby zobaczyć adres. W razie konieczności powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić opinie wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Stęszewie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Warto ocenić kilka ważnych rzeczy, odnoszących się do kosztów spłaty zobowiązania.

Na początek analizuj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na całym rynku.

Po drugie bezwzględnie porównaj wysokość stóp procentowych. RRSO jest skuteczną metodą, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, sprawdź przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Stęszew, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie sprawdź koszt przedłużenia zadłużenia. Przeważnie opóźnienie spłaty istotnie powiększa całościowy poziom kosztów.

Dodatkowo konieczne jest, byś przeglądał fora internetowe poświęcone usługom pozabankowym i przeanalizował uwagi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca ilość złych opinii powinna podnieść Twoją szczególną uwagę.

Po piąte postąp tak, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś zdolny spłacić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport w witrynie BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go pobrać zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że nasze wskazówki pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.