Pożyczki w Stoczku Łukowskim

W poniższym wykazie zaprezentowaliśmy pożyczki udzielane w Stoczku Łukowskim (województwo lubelskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów na krótki termin też mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto złotych, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy wiek to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kto może otrzymać pożyczkę w Stoczku Łukowskim?

Osoby pragnące ją otrzymać powinny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Stoczku Łukowskim?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Stoczku Łukowskim. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została w dalszej części.

Czy można zdobyć gotówkę bez weryfikacji BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z konsultowania rejestrów bazodanowych zalegających z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów najczęściej banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak zdobyć gotówkę w domu klienta?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Bez wątpienia jest to przydatne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wysłać drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś określenia w regulaminie). Z powodu potrzeby zatrudnienia przedstawiciela minimalnie wyższe są koszty. nieznacznie większe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

W jaki sposób można uzyskać pieniądze na sam dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne albo dochody z renty. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się w następujący sposób - powinieneś określić kwotę potrzebnych środków oraz okres umowy. Następnie trzeba wypełnić formularz wniosku i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przelana na konto osobiste. Trzeba jednak pamiętać, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Stoczku Łukowskim

Mapa, którą zamieściliśmy zawiera umiejscowienie placówek. Kliknij na odpowiedni punkt, żeby poznać dane adresowe placówek. W razie potrzeby przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć recenzje napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Stoczku Łukowskim.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy powinieneś poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś sprawdzić kilka elementarnych spraw, dotyczących kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszym rzędzie analizuj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, jako że dzięki temu pełniej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na całym rynku.

Następnie obowiązkowo sprawdź jaki jest poziom oprocentowania. Stopa RRSO to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównuj opłatę za przedłużenie długu. Często prolongata znacząco podwyższa finalny poziom kosztów.

Także warto, abyś przeglądał dostępne serwisy traktujące o usługach pozabankowych i prześledził wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Zbytnia ilość niekorzystnych ocen powinna zwiększyć Twoją szczególną czujność.

Po piąte rób tak, żeby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś w stanie oddać pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie taki raport wygenerować zupełnie za darmo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeanalizuj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że powyżej zaprezentowane sugestie pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.