Pożyczki Stronie Śląskie

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Stroniu Sląskim (województwo dolnośląskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkoterminowych też mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota wynosi 100 złotych, podczas gdy bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Stroniu Sląskim

Osoby pragnące ją otrzymać winny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • uzyskiwać dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Stroniu Sląskim

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Stroniu Sląskim. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na końcu.

Czy jest szansa dostać pieniądze bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od weryfikowania rejestrów zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem weryfikacji w BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób uzyskać pieniądze w domu klienta?

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Nie ulega wątpliwości, że jest to wygodne na terenach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wysłać drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne zapisy w regulaminie). Ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania pracownika nieco większe są koszty. nieco wyższe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Co zrobić, aby otrzymać pieniądze na dowód osobisty?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymagań jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, świadczenie emerytalne lub dochody z renty. Do zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek bankowy i telefon komórkowy. Generalnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w następujący sposób - powinieneś podać wysokość potrzebnych środków i okres spłaty pieniędzy. W następnym kroku trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Należy jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od sytuacji kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Stroniu Sląskim

Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia miejsca położenia placówek. Kliknij na właściwy marker, aby poznać adres. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć oceny napisane przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Stroniu Sląskim.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania najlepiej poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto sprawdzić parę ważnych spraw, które dotyczą kosztów jej spłaty.

W pierwszej kolejności porównuj jak najwięcej dostępnych usług, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu rozeznasz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W drugim rzędzie porównaj jaka jest wysokość RRSO. Stopa oprocentowania jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom opłat. W szczególności sprawdź zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której planujesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielają wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównuj koszty prolongaty długu. Z reguły opłata za przedłużenie mocno powiększa sumaryczny koszt.

Także sensownie jest, abyś przeglądał fora dyskusyjne traktujące o usługach pozabankowych i analizował poglądy o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Duża ilość negatywnych dyskusji winna obudzić Twoją szczególną czujność.

Kolejna kwestia: zrób tak, żeby nie zadłużyć się ponad swoje możliwości finansowe. Oceń należycie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz generując raport ze strony BIKu. Raz na pół roku będziesz mógł taki raport pobrać darmowo.

I pamiętaj: z uwagą przeczytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, iż powyżej opublikowane porady pomogą wybrać instytucję spełniającą wymagania.