Pożyczki Strumień

W poniższej tabeli przedstawiamy zestawienie pożyczek udzielanych w Strumieniu (województwo śląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkoterminowych również mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota wynosi 100 złotych, podczas gdy bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Strumieniu?

Osoby pragnące skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Strumieniu?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Strumieniu. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole.

Czy jest szansa zdobyć gotówkę bez zaglądania do BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe odrzucają Twoje wnioski kredytowe, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z monitorowania rejestrów finansowo zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia przeważnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym dobrze jest przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące konsultowania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

W jaki sposób uzyskać pieniądze w domu klienta?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że może to być użyteczne w przypadku terenów wiejskich. Formularz zapotrzebowania można wypełnić przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne określenia w umowie czy regulaminie). Z powodu potrzeby wynagradzania takiego pracownika nieznacznie wyższe są koszty. trochę większe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Czy da się zdobyć pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Liczba wymagań jest ograniczona. Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, świadczenia emerytalne albo dochody z renty. Wnioskowanie o taką usługę jest proste – wystarczający jest aktywny telefon i rachunek bankowy. Zasadniczo o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - wystarczy podać wartość potrzebnych środków oraz pożądany okres spłaty. W następnym kroku należy wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przelana na konto bankowe. Trzeba jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Strumieniu

Zaprezentowany plan miasta zawiera umiejscowienie placówek. Kliknij na określony lokalizator, aby odczytać adres placówki. W razie potrzeby można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się przejrzeć recenzje napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Strumieniu.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Powinieneś zwrócić uwagę na parę kluczowych spraw, odnoszących się do kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszej kolejności porównaj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego pełniej rozeznasz się w sytuacji panującej w kraju.

To nie wszystko koniecznie oceń jaki jest poziom RRSO. RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oszacuj koszty przedłużenia spłaty. Przeważnie prolongatę spłaty mocno podwyższa sumaryczny poziom kosztów.

Nadto pożądane jest, żebyś wertował dostępne serwisy zajmujące się parabankami i zweryfikował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Przeważająca liczba nieprzychylnych dyskusji winna wzbudzić szczególną czujność.

Po piąte postępuj tak, aby nie zadłużyć się ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport w witrynie BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki dokument wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że nasze dane pozwolą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.