Pożyczki Strzegom

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Strzegomiu (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkookresowych także mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota to zazwyczaj sto PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Strzegomiu

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • uzyskiwać dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Strzegomiu

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Strzegomiu. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest w dalszej części.

Czy można zdobyć gotówkę bez konsultowania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od przeglądania baz finansowo zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów najczęściej banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane na temat sprawdzania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę z dostawą do domu?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że może to być wygodne na obszarach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o niejasne zapisy w regulaminie). Ze względu na konieczność wynagradzania pracownika minimalnie większe są koszty. nieco wyższe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Jak można zdobyć pieniądze na sam dowód?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne czy też dochody z renty. W celu skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto osobiste jak również posiadanie telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się następująco - należy podać kwotę potrzebnych środków jak również okres spłaty pieniędzy. W następnym kroku należy wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przelana na konto bankowe. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja kredytowa często zależy od zdolności kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Strzegomiu

Poniższa mapa wskazuje rozlokowanie placówek. Kliknij na wybrany punkt lokalizacyjny, aby poznać dane adresowe placówek. W razie potrzeby można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć opinie wystawione przez konsumentów.
Firmy pożyczkowe w Strzegomiu.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy warto poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Winieneś sprawdzić parę nadrzędnych kwestii, jakie dotyczą kosztów takich produktów.

Na początek oceniaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ponieważ dzięki temu lepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku finansowym.

W dalszej kolejności koniecznie zweryfikuj wysokość oprocentowania. R.R.S.O. to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie przeanalizuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielą Ci wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie sprawdź koszty prolongaty spłaty. Z reguły przedłużenie spłaty znacząco podwyższa finalny poziom kosztów.

Ponadto potrzebne jest, abyś czytał serwisy internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i szukał opinii o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Dominująca liczba niekorzystnych opinii winna podwyższyć Twoją nieufność.

Kolejna sprawa: dopilnuj, żeby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz zdolny bez problemu spłacić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument pobrać bez ponoszenia kosztów.

I pamiętaj: z uwagą czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że powyżej opublikowane dane pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.