Usługi pożyczkowe w Strzelach Opolskich

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych firm finansowych. Szczególnie warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Strzelcach Opolskich (województwo opolskie, powiat strzelecki) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki także mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota to raptem 100 złotych, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Strzelcach Opolskich) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • ma udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Strzelcach Opolskich. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest w dalszej części. Zasadniczo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone z ominięciem weryfikacji w BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z monitorowania rejestrów bazodanowych dłużników. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów często banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei informacje na temat sprawdzania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Strzelec Opolskich i okolic

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie jest to pomocne w przypadku osób starszych. Formularz da się przesłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie czy umowie). Jednakże z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Szczegółowa analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymagań jest niewielka. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy też świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarczający jest aktywny telefon a także konto osobiste. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w następujący sposób - trzeba wybrać kwotę pieniędzy jak również okres spłaty. Następnie trzeba wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przekazana na rachunek bankowy. Należy jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja kredytowa zależy od sytuacji kredytowej.

Mapa instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Strzelce Opolskie i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia ich lokalizację. Kliknij na wybrane miejsce, żeby odczytać dane adresowe placówek. W razie potrzeby można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się sprawdzić opinie wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Strzelcach Opolskich i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania warto najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś zwrócić uwagę na kilka nadrzędnych kwestii, które odnoszą się do kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszej kolejności poznaj jak najwięcej prezentowanych usług, ponieważ dzięki temu lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na rynku finansowym.

To nie wszystko bezwzględnie sprawdź skalę R.R.S.O.. Stopa RRSO to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, zweryfikuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której zamierzasz starać się o pieniądze, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Strzelce Opolskie, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności poznaj opłatę za przedłużenie zadłużenia. Niejednokrotnie przedłużenie spłaty wydatnie podraża całościowy poziom kosztów.

Nadto koniecznym jest, żebyś odwiedzał portale traktujące o usługach pozabankowych i przeszukał wypowiedzi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża liczba nieprzychylnych ocen winna wzbudzić Twoją uwagę.

Po piąte postąp tak, żeby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Policz swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz zdolny bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki raport wygenerować zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie czytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż powyższe dane pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.