Zestawienie pożyczek w Strzelinie

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych firm finansowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Strzelinie (województwo dolnośląskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki także nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota to raptem sto PLN, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Strzelinie) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Strzelinie. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest niżej. Typowo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez konsultowania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od monitorowania baz danych osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą także przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów przeważnie banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane na temat konsultowania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Strzelina i okolic

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Zasadniczo może to być przydatne w przypadku małych miejscowości. Formularz da się przesłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś określenia w umowie czy regulaminie). Jednakże z powodu konieczności wynagradzania takiego pracownika minimalnie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Szczegółowa analiza preferencji kredytobiorców dowodzi, że przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Zakres wymaganych formalności jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, świadczenia emerytalne lub świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: wystarcza posiadanie telefonu oraz konto w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w taki oto sposób – trzeba wybrać kwotę pożyczanych środków jak również pożądany okres spłaty. Następnie należy wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Warto jednakże mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności finansowej.

Lokalizacja firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Strzelin i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera ich położenie. Zaznacz wybrany punkt lokalizacyjny, żeby odczytać adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, przybliż mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się przejrzeć opinie napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Strzelinie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania najlepiej najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Warto zweryfikować parę decydujących rzeczy, które dotyczą kosztów spłaty.

Po pierwsze analizuj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ponieważ dzięki temu najpełniej rozeznasz się w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

W drugim rzędzie oceń wielkość stopy oprocentowania. Stopa oprocentowania jest skuteczną metodą, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom kosztów. Co szczególnie ważne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Strzelin, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie sprawdź koszt przedłużenia spłaty. Często prolongatę spłaty bardzo podraża całościowy poziom kosztów.

Także sensownie jest, byś śledził serwisy internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i szukał opinii o instytucji, której usługi rozważasz. Duża ilość złych opinii musi zwiększyć szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: postępuj tak, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś w stanie bezproblemowo oddać pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku możesz taki dokument wygenerować darmowo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż opublikowane tutaj dane pozwolą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.