Pożyczki Strzyżów

W tabeli poniżej prezentujemy pożyczki udzielane w Strzyżowie (województwo podkarpackie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy też mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa wysokość to raptem sto PLN, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Strzyżowie?

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać powinny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Strzyżowie?

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Strzyżowie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została w dalszej części.

W jaki sposób otrzymać środki pieniężne z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z sprawdzania baz zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia często instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Czy można otrzymać gotówkę w domu klienta?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Zasadniczo jest to przydatne na obszarach wiejskich. Formularz można przesłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie). Z racji konieczności wynagradzania przedstawiciela minimalnie wyższy jest koszt. nieznacznie większe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Jak dostać gotówkę na dowód osobisty?

Przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma konieczności dostarczać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy dochody z renty. Wnioskowanie o taką usługę nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu i konto w banku. Zasadniczo o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy starać się w następujący sposób - należy określić kwotę pożyczanych środków oraz okres spłaty długu. W następnym kroku trzeba wysłać wypełniony wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Trzeba jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja kredytowa zależna jest od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Strzyżowie

Zaprezentowany plan miasta przedstawia umiejscowienie placówek. Zaznacz określony lokalizator, aby zobaczyć adres. W razie potrzeby przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać oceny napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Strzyżowie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy powinieneś poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś zweryfikować kilka podstawowych spraw, dotyczących kosztów jej spłaty.

Po pierwsze zestawiaj jak najwięcej proponowanych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

Po drugie obowiązkowo sprawdź wysokość oprocentowania. Stopa oprocentowania to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższe oprocentowanie. W szczególności oceń zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oszacuj opłatę za rolowanie długu. Niejednokrotnie opłata za przedłużenie bardzo podwyższa całościowy koszt zadłużenia się.

Po czwarte konieczne jest, byś studiował fora internetowe poświęcone usługom pozabankowym i prześledził uwagi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża ilość krytycznych dyskusji powinna podwyższyć Twoją szczególną czujność.

Kolejna kwestia: rób tak, żeby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości. Przeanalizuj Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz zdolny bezproblemowo oddać pożyczone środki. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz taki raport pobrać zupełnie za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że nasze wskazówki pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.