Zestawienie pożyczek w Suchej Beskidzkiej

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych firm finansowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w opublikowanym tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Suchej Beskidzkiej (województwo małopolskie, powiatsuski) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość wynosi 100 PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż 10 000 PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Suchej Beskidzkiej) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Suchej Beskidzkiej. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została niżej. Typowo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone z ominięciem weryfikacji w BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z przeglądania rejestrów dłużników. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące konsultowania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Suchej Beskidzkiej i okolic

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Niewątpliwie może to być wygodne w przypadku osób starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś zapisy w umowie czy regulaminie). Z drugiej strony ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania pracownika nieznacznie większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Gruntowna analiza rynku pożyczkowego dowodzi, iż uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres formalności jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, emeryturę czy dochody z renty. Ubieganie się o taką usługę jest łatwe: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu i konto w banku. Zasadniczo o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można starać się w następujący sposób - wystarczy określić kwotę niezbędnych środków jak również długość okresu spłaty. Następnie należy wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Trzeba jednakże mieć na uwadze, że pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Mapa firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Sucha Beskidzka i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia rozlokowanie. Zaznacz określony lokalizator, żeby poznać dane adresowe placówek. W razie potrzeby powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić opinie wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Suchej Beskidzkiej i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania powinieneś najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zwrócić uwagę na parę nadrzędnych spraw, które odnoszą się do kosztów takich produktów.

Po pierwsze poznaj możliwie dużo prezentowanych usług, jako że dzięki temu pełniej zorientujesz się w sytuacji panującej w kraju.

Następnie koniecznie oszacuj skalę R.R.S.O.. RRSO jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom kosztów. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Sucha Beskidzka, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie zweryfikuj opłaty za przedłużenie zadłużenia. Niejednokrotnie prolongatę spłaty istotnie podwyższa sumaryczny poziom kosztów.

Również sensownie jest, byś przeglądał serwisy internetowe poświęcone usługom pozabankowym i poszukiwał opinii o instytucji, której usługi rozważasz. Dominująca liczba negatywnych opinii powinna zwiększyć szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: kontroluj, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz zdolny spłacić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz mógł go pobrać bezpłatnie.

I pamiętaj: uważnie czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że powyżej zaprezentowane rozwiązania pozwolą wytypować instytucję spełniającą wymagania.