Pożyczki Suchedniów

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Suchedniowie (województwo świętokrzyskie, powiat skarżyski). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy również mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość wynosi sto PLN, podczas gdy przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Suchedniowie

Osoby pragnące ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Suchedniowie

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Suchedniowie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na końcu.

Jak można zdobyć pieniądze bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z konsultowania rejestrów zalegających z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów przeważnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Czy można uzyskać pieniądze w domu klienta?

Dowiezienie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. W szczególności jest to użyteczne w przypadku ludzi starszych. Formularz można przesłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o szczególne zapisy w regulaminie czy umowie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania konsultanta trochę większe są koszty. nieznacznie większe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Czy da się dostać środki finansowe na dowód?

Uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Zakres wymaganych formalności jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, emeryturę lub rentę. Wnioskowanie o taką usługę jest proste – wystarcza posiadanie telefonu oraz konto osobiste. Zasadniczo o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w taki oto sposób – trzeba wybrać kwotę wnioskowanych środków jak również okres spłaty. Następnie trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Należy jednak mieć świadomość, iż pomyślna decyzja zależy od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Suchedniowie

Zaprezentowany plan miasta zawiera umiejscowienie placówek. Kliknij na odpowiedni znacznik, żeby poznać dane adresowe placówek. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć recenzje napisane przez konsumentów.
Firmy pożyczkowe w Suchedniowie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy dobrze będzie poprzedzić szczegółową analizą. Musisz sprawdzić kilka podstawowych rzeczy, które odnoszą się do kosztów takich produktów finansowych.

Bezwzględnie poznaj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najlepiej zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

Idąc dalej: koniecznie oblicz wielkość RRSO. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, sprawdź przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oceń opłatę za przedłużenie spłaty. Z reguły prolongata istotnie podwyższa finalny poziom kosztów.

Nadto koniecznym jest, żebyś śledził specjalistyczne witryny poświęcone usługom pozabankowym i przeszukał wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia ilość nieprzychylnych ocen powinna zwiększyć szczególną uwagę.

Po piąte postępuj tak, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz zdolny bez problemu spłacić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki raport wygenerować darmowo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż nasze wytyczne pomogą wybrać instytucję spełniającą wymagania.