Zestawienie pożyczek w Sulejowie

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych firm pożyczkowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Sulejowie (województwo łódzkie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki także mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota to zazwyczaj sto złotych, podczas gdy jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Sulejowie) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Sulejowie. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na końcu. Zasadniczo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe bez zaglądania do BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? Jeśli w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z monitorowania baz danych osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane na temat weryfikacji rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Sulejowa i okolic

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Bez wątpienia może to być przydatne na terenach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się przesłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o jakieś określenia w regulaminie czy umowie). Jednak z powodu potrzeby zatrudnienia konsultanta trochę wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Gruntowna analiza rynku dowodzi, że uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne lub dochody z renty. Ubieganie się o taką usługę jest łatwe: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu oraz konto osobiste. Przeważnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w następujący sposób - powinieneś podać wartość pieniędzy oraz czas spłaty długu. Potem należy wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Warto jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności finansowej.

Umiejscowienie biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Sulejów i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje miejsca ich położenia. Zaznacz wybraną kropkę, aby poznać adres placówki. W razie konieczności przybliż widok mapy. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać oceny napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Sulejowie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze pożyczki należy poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś ocenić kilka kluczowych rzeczy, dotyczących kosztów jej spłaty.

Na początek zestawiaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, dlatego że dzięki temu najpełniej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

W dalszej kolejności obowiązkowo zweryfikuj jaki jest poziom oprocentowania. Stopa RRSO to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, wykazana jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Sulejów, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności poznaj opłatę za przedłużenie spłaty. Często przedłużenie znacząco podraża całościowy poziom kosztów.

Nadto warto, byś czytał portale internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i sprawdził opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Dominująca ilość krytycznych dyskusji powinna podwyższyć Twoją szczególną czujność.

Kolejna sprawa: postępuj tak, żeby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Poddaj analizie Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł go pobrać darmowo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że powyższe wytyczne pomogą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.