Pożyczki w Supraślu

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Supraślu (województwo podlaskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkoterminowych także mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota to raptem sto złotych, chociaż czasami przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Supraślu?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z wybranej usługi winny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Supraślu?

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Supraślu. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na samym dole.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z weryfikowania rejestrów bazodanowych osób zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. Dlatego też warto przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast szczegółowe informacje dotyczące konsultowania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo może to być przydatne na obszarach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wypełnić za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o szczególne określenia w umowie). Z powodu potrzeby wynagradzania pracownika trochę większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymaganych formalności jest ograniczona. Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę albo rentę. Wnioskowanie o taką usługę jest proste – wystarcza posiadanie telefonu oraz konto osobiste. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - powinieneś podać kwotę potrzebnych środków oraz pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Następnie należy wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na konto. Warto jednak mieć świadomość, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Supraślu

Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje miejsca położenia placówek. Zaznacz właściwy marker, żeby odczytać dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać recenzje napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Supraślu.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych najlepiej najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś ocenić parę kluczowych spraw, które odnoszą się do kosztów spłaty zobowiązania.

W pierwszej kolejności zestawiaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego najpełniej rozeznasz się w warunkach finansowania na całym rynku.

W dalszej kolejności koniecznie oceń wysokość oprocentowania. Stopa oprocentowania to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie sprawdź zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej chcesz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź koszty prolongaty długu. Często opóźnienie spłaty mocno powiększa całościowy poziom kosztów.

Ponadto sensownie jest, byś wertował fachowe strony traktujące o usługach pozabankowych i przeszukał wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Zbyt duża ilość negatywnych opinii powinna podwyższyć Twoją szczególną uwagę.

Następna kwestia: postępuj tak, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Oceń należycie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz w stanie bezproblemowo spłacić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport pobrać darmowo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj treść umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż powyżej opublikowane informacje pozwolą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.