Pożyczki w Surażu

W poniższym wykazie przedstawiamy pożyczki udzielane w Surażu (województwo podlaskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin także mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto zł, podczas gdy bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kto może otrzymać pożyczkę w Surażu?

Osoby pragnące ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Surażu?

Żeby pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Surażu. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest w dalszej części.

W jaki sposób otrzymać środki pieniężne bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od badania rejestrów dłużników. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące konsultowania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Czy można uzyskać gotówkę do domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Niewątpliwie może to być przydatne w przypadku osób starszych. Formularz da się przesłać przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne określenia w umowie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela minimalnie większe są koszty. minimalnie wyższe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Czy da się zdobyć pieniądze na dowód osobisty?

Przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy świadczenie rentowe. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto osobiste jak również telefon komórkowy. Przeważnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w następujący sposób - powinieneś określić kwotę wnioskowanych środków oraz czas spłaty. W następnym kroku należy wypełnić wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota będzie przelana na konto bankowe. Warto jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Surażu

Zaprezentowany plan miasta wskazuje rozlokowanie placówek. Kliknij na wybrany znacznik, aby poznać adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się zobaczyć oceny napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Surażu.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy powinieneś poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś zweryfikować kilka elementarnych spraw, które dotyczą kosztów spłaty zobowiązania.

Bezwzględnie poznaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego pełniej zorientujesz się w warunkach finansowania w skali całego rynku.

Dalej: bezwzględnie porównaj wysokość R.R.S.O.. Stopa oprocentowania to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której planujesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielają pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź opłaty za przedłużenie spłaty. Często przedłużenie znacząco podraża ogólny koszt.

Także potrzebne jest, żebyś analizował dostępne strony traktujące o usługach pozabankowych i przeanalizował opinie o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Duża ilość negatywnych dyskusji musi wzbudzić Twoją szczególną czujność.

Kolejna sprawa: pilnuj, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Policz swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu spłacić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument pobrać zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, iż powyżej zaprezentowane wytyczne pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.