Zestawienie pożyczek w Suszu

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych biur pozabankowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Suszu (województwo warmińsko-mazurskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość wynosi 100 złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Suszu) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Suszu. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole. Przeważnie na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od konsultowania rejestrów bazodanowych finansowo zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą także przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów przeważnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane na temat konsultowania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Susza i okolic

Dowiezienie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie może to być użyteczne na terenach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wypełnić przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o niejasne zapisy w regulaminie czy umowie). Jednakże ze względu na konieczność zatrudnienia konsultanta trochę wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Szczegółowa analiza rynku pozabankowego wskazuje, że ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres formalności jest ograniczona. Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, świadczenie emerytalne lub rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: wystarcza posiadanie telefonu oraz konto osobiste. Generalnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - należy wybrać wysokość pożyczanych środków i pożądany okres trwania zobowiązania. Następnie należy wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Warto jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności finansowej.

Lokalizacja firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Susz i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje miejsca ich położenia. Zaznacz odpowiedni znacznik, żeby poznać adres placówki. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć oceny napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Suszu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania powinieneś najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Warto zwrócić uwagę na kilka arcyważnych spraw, odnoszących się do kosztów takich produktów finansowych.

Na początek zestawiaj jak najwięcej proponowanych usług, dlatego że dzięki takiemu podejściu uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

W drugim kroku obowiązkowo sprawdź jaki jest poziom oprocentowania. Stopa RRSO to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Susz, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie poznaj opłatę za przedłużenie długu. Z reguły opłata za tzw. rolowanie istotnie podraża finalny koszt.

Po czwarte potrzebne jest, abyś wertował fora internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbytnia liczba negatywnych ocen winna obudzić Twoją nieufność.

Po piąte rób tak, aby nie zadłużyć się powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś w stanie bezproblemowo spłacić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki dokument pobrać bezpłatnie.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że opublikowane tutaj informacje pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.