Pożyczki Suwałki

Skorzystanie z firmy pozabankowej jest jednym ze sposobów na pozyskanie pieniędzy. Poniżej zamieszczono analizę pożyczek, jakie oferowane są klientom miejscowości Suwałki (podlaskie) i okolic.

W dokonaniu właściwego wyboru przydatna będzie zamieszczona niżej lista. Zawiera ona porównanie usług pożyczkowych świadczonych zarówno przez internet, oraz z dostawą do klienta w Suwałkach , jak i w okolicach. Aktualizacja: 24 stycznia 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
WSZYSTKIE OFERTY POŻYCZEK ONLINE ❯❯

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, przeważnie wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dowodu osobistego, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Na poniższym planie można znaleźć biura posiadające usługi finansowe w trybie stacjonarnym. Kliknij na wybrane miejsce, żeby wyświetlić adres placówki. W razie potrzeby można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć opinie wystawione przez konsumentów.

Firmy pożyczkowe w Suwałkach i okolicy.

Usługi pożyczkowe przyznawane bez weryfikacji BIK oraz baz dłużników

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeśli w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania BIK albo innych baz tego rodzaju. Tego typu pomoc zadłużonym}, świadczona jest w parabankach, które postanowiły nie badać rejestrów bazodanowych osób z długami. Z pominięciem sprawdzania BIKu możliwe jest pozyskanie gotówki chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również zainteresować się usługami „Bociana” i „Mikroratki”. Wspomniane podmioty podają, że taktują takich klientów indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest przejrzeć rozwiązania dla klientów zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.
 Bez bikuBez KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Wsparcie finansowe u klienta w domu

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Zasadniczo tego typu ułatwienie będzie niezwykle przydatne w przypadku osób starszych. Formularz wniosku da się przesłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy odwiedzi usługobiorcę w domu wraz z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Bezwzględną zaletą takiego sposobu pożyczania jest możliwość podpytania konsultanta o warunki przed finalizacją umowy (np. o niejasne zapisy w umowie). Z drugiej jednak strony ze względu na konieczność zatrudnienia konsultanta wydatek dotyczący takiego typu finansowania bywa nieco większy aniżeli w przypadku środków pieniężnych przekazywanych kanałami internetowymi. Po pieniądze w domu możesz udać się do kilku instytucji świadczących usługi finansowe. Jeśli chodzi o klientów z Suwałk dotyczy to takich firm, jak Bocian oraz Mikroratka.

Jakie są wymagania wiekowe dla pożyczających?

Relatywnie niewielkie warunki pożyczania są dowodem na to, iż skorzystać z usług pozabankowych może niemal każdy. Najniższy próg wiekowy klienta winien wynosić osiemnaście lat, a maksymalny wiek przeważnie wynosi siedemdziesiąt lat. Da się znaleźć ponadto kilka usług pożyczkowych przyznawanych klientom w wieku przekraczającym 80 lat. Oto poszczególne wymagania w zakresie wieku w dostępnych tu usługach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Wsparcie finansowe dla osób bezrobotnych

Bezrobotni klienci również mają możliwość pożyczenia. Trzeba wiedzieć, że pewna liczba parabanków zezwala na pomoc finansową osobom bez zatrudnienia. Obecnie pożyczkę dla osób bez zatrudnienia posiada przykładowo Vivus i Kuki. W tej sytuacji, żeby skorzystać z usługi pożyczkowej, nie trzeba posiadać dokumentów o osiąganych dochodach z zakładu pracy. Aby pożyczyć pieniądze wystarczy posiadanie dochodów z tytułu umowy zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Jest ponadto możliwość pozyskania pieniędzy na 500 plus.

W jaki sposób można zdobyć pieniądze na dowód osobisty?

Pożyczanie na dokument tożsamości to produkt szczególnie poszukiwany wśród klientów. Liczba formalności związanych z przyznaniem pomocy finansowej jest ograniczona. Klienci nie muszą dostarczać odpowiednich dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę albo rentę. Kredyt na podstawie dowodu można wziąć w następujący sposób - trzeba podać wartość wnioskowanych środków oraz okres spłaty pieniędzy. Następnie należy wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję pożyczkową w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy klienta. Trzeba jednak mieć świadomość, iż pomyślna decyzja zależeć będzie od zdolności kredytowej wnioskodawcy.
Copy link
Powered by Social Snap