Pożyczki w Suwałkach

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Suwałkach (województwo podlaskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych również mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość wynosi sto zł, chociaż czasami bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Suwałkach?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Suwałkach?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Suwałkach. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na samym dole.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od weryfikowania rejestrów zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że może to być użyteczne w przypadku wsi. Formularz wniosku da się wysłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o konkretne określenia w umowie czy regulaminie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieco wyższy jest koszt. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Ilość wymagań jest ograniczona. Nie trzeba dostarczać odpowiednich dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, emeryturę albo dochody z renty. Wnioskowanie o taką usługę jest łatwe: wystarczający jest aktywny telefon i konto osobiste. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - należy podać kwotę potrzebnych środków oraz okres spłaty. W następnym kroku trzeba wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przelana na konto bankowe. Warto jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Suwałkach

Zaprezentowany plan miasta wskazuje położenie placówek. Kliknij na wybrane miejsce, żeby sprawdzić dane adresowe placówek. W razie potrzeby można przybliżyć mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można przejrzeć opinie wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Suwałkach.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych dobrze będzie poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś sprawdzić parę ważnych spraw, odnoszących się do kosztów jej spłaty.

W pierwszym rzędzie porównuj możliwie dużo prezentowanych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w skali całego rynku.

To nie wszystko obowiązkowo zweryfikuj poziom stóp procentowych. RRSO to wygodna metoda, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom kosztów. W szczególności oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chcesz starać się o pieniądze, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielą nam pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównaj koszt przedłużenia zadłużenia. Z reguły opłata za tzw. rolowanie mocno podraża ogólny poziom kosztów.

Również sensownie jest, byś wchodził na dostępne serwisy zajmujące się rynkiem pozabankowym i przeanalizował uwagi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia liczba złych opinii musi wzbudzić Twoją nieufność.

Po piąte dopilnuj, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz zdolny bezproblemowo oddać pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie go wygenerować zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż opublikowane tutaj dane pomogą wybrać instytucję spełniającą wymagania.