Pożyczki Świątniki Górne

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Świątnikach Górnych (województwo małopolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkoterminowych też mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość to zazwyczaj 100 zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Świątnikach Górnych

Osoby planujące ją otrzymać winny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • uzyskiwać dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Świątnikach Górnych

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Świątnikach Górnych. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na końcu.

Czy jest szansa uzyskać środki pieniężne bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z sprawdzania baz danych osób z długami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też dobrze jest przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób otrzymać środki finansowe w domu klienta?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Zasadniczo może to być przydatne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się przesłać za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie). Z racji konieczności wynagradzania takiego pracownika trochę większe są koszty. nieznacznie większe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

W jaki sposób zdobyć pieniądze na dowód osobisty?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymagań jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne albo dochody z renty. Do skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku jak również telefon komórkowy. Generalnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - należy podać kwotę wnioskowanych środków i pożądany okres spłaty. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Należy jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa zależy od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Świątnikach Górnych

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje położenie placówek. Zaznacz określony lokalizator, aby sprawdzić dane adresowe placówek. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można sprawdzić recenzje wystawione przez konsumentów.
Firmy pożyczkowe w Świątnikach Górnych.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy najlepiej poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś ocenić parę fundamentalnych rzeczy, które odnoszą się do kosztów spłaty zobowiązania.

W pierwszym rzędzie oceniaj jak najwięcej dostępnych usług, jako że dzięki temu najlepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku finansowym.

Dalej: koniecznie sprawdź poziom oprocentowania rzeczywistego. Stopa oprocentowania to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, oceń zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą Ci wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównuj koszty prolongaty spłaty. Przeważnie opłata za tzw. rolowanie wydatnie podraża ogólny poziom kosztów.

Nadto koniecznym jest, byś sprawdzał specjalistyczne witryny dedykowane rynkowi pozabankowemu i śledził opinie o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Dominująca liczba niekorzystnych ocen winna podwyższyć Twoją szczególną nieufność.

Po piąte pamiętaj, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz zdolny oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku możesz taki dokument wygenerować za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż opublikowane tutaj porady pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.