Zestawienie pożyczek w Świebodzicach

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych biur pozabankowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Świebodzicach (województwo dolnośląskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość to raptem 100 złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Świebodzicach) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Świebodzicach. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej. Zasadniczo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez weryfikacji BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od przeglądania baz zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Świebodzic i okolic

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że jest to przydatne w przypadku osób starszych. Formularz da się przesłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o szczególne określenia w regulaminie). Jednak ze względu na potrzebę zatrudnienia konsultanta minimalnie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Drobiazgowa analiza rynku pożyczkowego wskazuje, że uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Ilość formalności jest minimalna. Nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne czy świadczenie rentowe. Celem skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy jak również telefon komórkowy. Zasadniczo o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - powinieneś podać kwotę niezbędnych środków oraz długość okresu umowy. Potem należy wypełnić wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota zostanie przelana na konto osobiste. Należy jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja zależna jest od sytuacji finansowej.

Plan rozmieszczenia biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Świebodzice i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera miejsca ich położenia. Kliknij na wybraną kropkę, aby odczytać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach da się przejrzeć oceny napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Świebodzicach i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto sprawdzić kilka nadrzędnych rzeczy, odnoszących się do kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszym rzędzie poznaj możliwie dużo prezentowanych usług, ponieważ dzięki temu najlepiej rozeznasz się w sytuacji panującej na rynku finansowym.

W drugim rzędzie koniecznie porównaj jaka jest wysokość stopy oprocentowania. Stopa oprocentowania to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, zweryfikuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Świebodzice, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie poznaj koszty przedłużenia spłaty. Niejednokrotnie opłata za późniejszą spłatę wydatnie podwyższa ogólny koszt.

Dodatkowo koniecznym jest, abyś wertował dostępne strony traktujące o usługach pozabankowych i przeszukał wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Zbyt duża ilość negatywnych ocen musi podnieść Twoją szczególną czujność.

Kolejna sprawa: postąp tak, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki dokument pobrać darmowo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyżej opublikowane informacje pomogą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.