Zestawienie pożyczek w Świeradowie Zdroju

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych biur pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w opublikowanym tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Świeradowie Zdroju (województwo dolnośląskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Świeradowie Zdroju) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Świeradowie Zdroju. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od sprawdzania baz osób z długami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Świeradowa Zdroju i okolic

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Bez wątpienia może to być pomocne na terenach wiejskich. Formularz da się wypełnić przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne określenia w regulaminie). Z drugiej strony z powodu potrzeby zatrudnienia takiego pracownika trochę wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Drobiazgowa analiza rynku pozabankowego dowodzi, iż przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, emeryturę albo dochody z renty. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto osobiste i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Generalnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się następująco - trzeba określić wartość potrzebnych środków jak również pożądany okres trwania umowy. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, żądana kwota zostanie przelana na konto bankowe. Trzeba jednak pamiętać, że pomyślna decyzja zależy od sytuacji finansowej.

Mapa biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Świeradów Zdrój i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta zawiera ich lokalizację. Kliknij na wybraną kropkę, żeby sprawdzić adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można przeczytać opinie napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Świeradowie Zdroju i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania powinieneś najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze ocenić kilka kluczowych kwestii, które odnoszą się do kosztów jej spłaty.

Po pierwsze porównaj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, jako że za sprawą tego lepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku finansowym.

W dalszej kolejności bezwzględnie oblicz wysokość stopy oprocentowania. Stopa RRSO jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom kosztów. Co szczególnie ważne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chcesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Świeradów Zdrój, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównuj opłatę za przedłużenie spłaty. Niejednokrotnie opóźnienie spłaty wydatnie podraża sumaryczny koszt zadłużenia się.

Ponadto potrzebne jest, abyś analizował dostępne serwisy zajmujące się rynkiem pozabankowym i przeanalizował uwagi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża ilość niekorzystnych ocen musi podwyższyć szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: kontroluj, aby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemu spłacić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport wygenerować zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, że powyższe sugestie pomogą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.