Pożyczki Świnoujście

W poniższym wykazie prezentujemy pożyczki udzielane w Świnoujściu (województwo zachodniopomorskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów na krótki termin także mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość to raptem sto złotych, podczas gdy bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres, rzędu 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Świnoujściu?

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Świnoujściu?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Typowo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Świnoujściu. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole.

Jak można otrzymać gotówkę z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od konsultowania baz danych dłużników. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów najczęściej banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Czy można zdobyć środki finansowe z dowozem do domu?

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że jest to wygodne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można przesłać drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o konkretne określenia w umowie). Z powodu konieczności zatrudnienia pracownika minimalnie większe są koszty. nieznacznie wyższe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Jak dostać pieniądze na dowód osobisty?

Minimalizacja formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenie emerytalne lub świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu i konto w banku. W większości przypadków o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - trzeba wybrać kwotę potrzebnych środków jak również długość okresu trwania umowy. Potem należy wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Warto jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Świnoujściu

Poniższa mapa przedstawia miejsca położenia placówek. Zaznacz wybrane miejsce, żeby zobaczyć adres placówki. W razie konieczności powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć recenzje napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Świnoujściu.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych dobrze będzie poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto ocenić kilka elementarnych rzeczy, dotyczących kosztów jej spłaty.

W pierwszej kolejności oceniaj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki temu najlepiej zorientujesz się w warunkach finansowania w kraju.

To nie wszystko bezwzględnie oszacuj jaka jest wysokość R.R.S.O.. Stopa oprocentowania to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, przeanalizuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której chcesz starać się o pieniądze, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oszacuj opłatę za rolowanie zadłużenia. Często opłata za późniejszą spłatę bardzo powiększa całościowy koszt.

Również dobrym rozwiązaniem jest, żebyś przeglądał specjalistyczne witryny poświęcone usługom pozabankowym i zweryfikował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża liczba negatywnych ocen musi zwiększyć Twoją szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: postępuj tak, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie bez problemu spłacić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy możesz go pobrać bezpłatnie.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że powyżej zaprezentowane sugestie pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.