Pożyczki Syców

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Sycowie (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów na krótki termin też mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość wynosi sto złotych, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kto może wziąć pożyczkę w Sycowie?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z wybranej usługi winny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Sycowie?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Sycowie. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została w dalszej części.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z weryfikowania rejestrów bazodanowych finansowo zadłużonych. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów często banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie jest to użyteczne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w umowie czy regulaminie). Z powodu potrzeby zatrudnienia przedstawiciela nieco większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, świadczenia emerytalne albo rentę. Do zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste i numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – powinieneś wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy i czas spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku należy wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota będzie przekazana na konto. Należy jednak pamiętać, że pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Sycowie

Poniższa mapa wskazuje rozlokowanie placówek. Zaznacz właściwy lokalizator, żeby poznać adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się przeczytać recenzje wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Sycowie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy najlepiej poprzedzić szczegółową analizą. Musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych spraw, dotyczących kosztów jej spłaty.

W pierwszej kolejności poznaj jak najwięcej prezentowanych usług, ze względu na to że za sprawą tego najlepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania w skali całego rynku.

W drugim kroku koniecznie oszacuj wysokość stopy oprocentowania. Stopa oprocentowania jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą Ci pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku poznaj opłatę za rolowanie długu. Często opłata za tzw. rolowanie znacząco powiększa całościowy poziom kosztów.

Nadto warto, abyś czytał fora internetowe poświęcone usługom pozabankowym i sprawdził wypowiedzi o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbytnia liczba złych ocen musi podnieść Twoją czujność.

Następna kwestia: kontroluj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Poddaj analizie swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś w stanie bezproblemowo spłacić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki dokument pobrać bez kosztów.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że nasze wytyczne pomogą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.