Pożyczki Szczawno Zdrój

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Szczawnie Zdroju (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów na krótki termin również mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota wynosi sto PLN, podczas gdy bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres, rzędu 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Szczawnie Zdroju?

Osoby pragnące skorzystać z wybranej usługi winny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Szczawnie Zdroju?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Szczawnie Zdroju. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została w dalszej części.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od weryfikowania baz danych osób zadłużonych. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei szczegółowe informacje dotyczące konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Bez wątpienia jest to wygodne na obszarach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wypełnić przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w umowie). Ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania pracownika trochę większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymaganych formalności jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, świadczenia emerytalne czy świadczenie rentowe. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku oraz numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - wystarczy wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy jak również długość okresu spłaty. Potem trzeba wypełnić formularz wniosku oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Warto jednak pamiętać, iż pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Szczawnie Zdroju

Poniższa mapa zawiera umiejscowienie placówek. Zaznacz określony lokalizator, aby wyświetlić adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć oceny wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Szczawnie Zdroju.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy warto najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Powinieneś zweryfikować parę istotnych spraw, dotyczących kosztów spłaty.

Na początek porównuj możliwie dużo dostępnych usług, jako że dzięki temu pełniej zorientujesz się w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

W drugim kroku poznaj skalę RRSO. Stopa oprocentowania jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom kosztów. Co istotne, przeanalizuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w której chcesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oszacuj koszty przedłużenia zadłużenia. Niejednokrotnie opóźnienie spłaty wydatnie powiększa ogólny poziom kosztów.

Nadto konieczne jest, żebyś wertował portale internetowe poświęcone usługom pozabankowym i szukał opinii o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia liczba nieprzychylnych dyskusji winna obudzić szczególną czujność.

Po piąte pilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Oceń należycie swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu zwrócić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zawnioskujesz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz taki dokument pobrać za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeczytaj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż opublikowane tutaj wskazówki pomogą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.