Pożyczki Szczytno

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Szczytnie (województwo warmińsko-mazurskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych również mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to raptem 100 złotych, choć w pewnych przypadkach przekracza ona 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Szczytnie

Osoby pragnące ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • uzyskiwać dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Szczytnie

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Szczytnie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na końcu.

Jak można uzyskać gotówkę bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z badania rejestrów osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące weryfikacji baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

W jaki sposób uzyskać pieniądze z dowozem do domu?

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie jest to przydatne na terenach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w umowie). Ze względu na konieczność wynagradzania takiego pracownika minimalnie wyższy jest koszt. trochę wyższy jest koszt. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

W jaki sposób uzyskać gotówkę na dowód?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Ilość wymagań jest minimalna. Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne albo świadczenie rentowe. W celu skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku jak również telefon komórkowy. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości można starać się następująco - powinieneś określić kwotę pożyczanych środków oraz okres trwania umowy. Następnie trzeba wypełnić formularz wniosku i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto. Należy jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja zależeć będzie od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Szczytnie

Poniższa mapa wskazuje umiejscowienie placówek. Kliknij na odpowiedni punkt, żeby sprawdzić adres placówki. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się zobaczyć recenzje napisane przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Szczytnie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania najlepiej najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś zweryfikować parę elementarnych kwestii, które dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

Po pierwsze analizuj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, dlatego że dzięki takiemu podejściu najpełniej rozeznasz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

Dalej: bezwzględnie oceń wielkość R.R.S.O.. Stopa oprocentowania to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższy poziom oprocentowania. W szczególności oceń zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielają wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku poznaj koszt przedłużenia długu. Z reguły przedłużenie bardzo podraża całkowity poziom kosztów.

Dodatkowo koniecznym jest, byś sprawdzał portale zajmujące się rynkiem pozabankowym i poszukiwał opinii o instytucji, która Cię zainteresowała. Przeważająca liczba negatywnych opinii musi podnieść szczególną czujność.

Kolejna kwestia: dopilnuj, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś w stanie zwrócić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku możesz taki raport pobrać za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że zamieszczone tutaj informacje pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.