Pożyczki Szprotawa

W poniższej tabeli zamieściliśmy pożyczki udzielane w Szprotawie (województwo lubuskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów z krótkim terminem umowy też nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota to raptem sto złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę w Szprotawie?

Osoby pragnące ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Szprotawie?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Szprotawie. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została w dalszej części.

Czy można uzyskać gotówkę bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z sprawdzania baz danych zalegających z płatnościami. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Czy można zdobyć środki finansowe w domu?

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Niewątpliwie może to być pomocne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można przesłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe zapisy w umowie). Z powodu potrzeby wynagradzania takiego pracownika minimalnie wyższe są koszty. trochę większe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Jak można dostać pomoc finansową na sam dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymagań jest ograniczona. Nie ma konieczności dostarczać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne czy rentę. Do skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto w banku oraz numer telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w taki oto sposób – trzeba wybrać kwotę potrzebnych środków i długość okresu umowy. Następnie należy wysłać wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przelana na konto. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Szprotawie

Zaprezentowany plan miasta wskazuje umiejscowienie placówek. Kliknij na wybraną kropkę, aby wyświetlić adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można powiększyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się sprawdzić oceny napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Szprotawie.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych należy poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze zwrócić uwagę na parę naczelnych spraw, które dotyczą kosztów takich produktów.

W pierwszej kolejności porównuj możliwie dużo prezentowanych usług, dlatego że dzięki temu najpełniej rozeznasz się w sytuacji panującej na całym rynku.

Następnie obowiązkowo porównaj jaka jest wysokość oprocentowania rzeczywistego. R.R.S.O. to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, sprawdź zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w której planujesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności zweryfikuj koszt przedłużenia spłaty. Przeważnie opóźnienie spłaty wydatnie powiększa całkowity poziom kosztów.

Również dobrze, abyś analizował fora dyskusyjne poświęcone parabankom i przeszukał wypowiedzi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca liczba negatywnych ocen winna zwiększyć Twoją czujność.

Następna kwestia: dopilnuj, żeby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu zwrócić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł go pobrać bezpłatnie.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że powyżej zaprezentowane dane pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.